Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dzieci mojej siostry, Zabić wspomnienia, Pęknięcia)

29 Lipca 2013

Przedstawiamy propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Zabić wspomnienia

Polsat Film, 18:35, Zabić wspomnienia, dramat obyczajowy

Przypadek sprawił, że koledzy z czasów studiów, Charlie i Alan, spotykają się po latach. Charlie nie może pogodzić się z tragedią, która go dotknęła. W wyniku zamachu terrorystycznego na WTC zginęła cała jego rodzina. Tymczasem Alan ma ciekawą pracę, szczęśliwą rodzinę i niewiele, na pozór, powodów do narzekań. Ich spotkanie i odnowiona przyjaźń okazują się być lekiem na całe zło. Dzięki wzajemnemu wsparciu życie każdego z nich nabiera nowego blasku.

HBO, 18:50, Wszyscy za jednego, komedia kryminalna

Martin, Nikolai, Ralf i Timo razem się wychowywali. Po latach ich drogi się rozeszły. Martin został policjantem, zaś jego trzej najlepsi przyjaciele wkroczyli na ścieżkę przestępstwa. Gdy Martina dopada frustracja związana z brakiem sukcesów w pracy i nieudanym życiem osobistym, postanawia on zwrócić się o wsparcie do dawnych kolegów. Prosi ich, by pomogli mu zebrać dowody przeciwko gangsterowi Niemeyerowi.

FilmBox Family, 19:20, Dzieci mojej siostry, komedia

Znany psycholog dziecięcy ma okazję sprawdzić w praktyce słuszność swoich teorii, gdy siostra wyjeżdża na wakacje, zostawiając pod jego opieką piątkę swoich pociech. Dzieci bezczelnie wykorzystują brak doświadczenia wuja. Ponieważ matka zamierza sprzedać rozsypujący się dom, namawiają wuja do przeprowadzenia kapitalnego remontu. Niczego niepodejrzewający pan psycholog zgadza się, a potem ze zgrozą obserwuje poczynania siostrzeńców.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-29 10:18:41

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dzieci mojej siostry, Zabić wspomnienia, Pęknięcia)

Zabić wspomnienia - polecam. Niezapomniana rola Adama Sandlera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1