Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Druga szansa, Lawstorant, Rozstania i powroty)

03 Lipca 2013

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

Druga szansa

HBO 2, 18:45, Życie w kurorcie, komedia

Nastoletni portier Chip chciałby zostać raperem. Pracuje w hotelu i próbuje zdobyć względy słodkiej Allison, która jest kasjerką w pięciogwiazdkowej restauracji. Nie jest tajemnicą, że dziewczyna miała romans z szefem, Miguelem. Allison jest w ciąży, ale wie o tym tylko szatniarz Caleb, który stara się jej pomóc. Życie pracowników komplikuje się jeszcze bardziej, gdy pojawia się plotka, że hotel ma zostać wykupiony przez zagranicznych inwestorów.

CANAL+ Film, 20:00, Wielki rok, komedia

Programista Brad Harris dowiaduje się o planach ponownego zamążpójścia byłej żony. Aby nie zaprzątać sobie tym głowy, postanawia wystartować w dorocznym konkursie dla ornitologów amatorów. Zwycięzcą zostanie ten, kto zaobserwuje najwięcej gatunków ptaków. Dotychczasowy rekord należy do przedsiębiorcy budowlanego Kenny`ego Bosticka, który nie zamierza poddać się bez walki. O zwycięstwie marzy też zamożny przemysłowiec Stu Preissler. Los sprawia, że ścieżki podążających za ptactwem trzech rywali niejednokrotnie się skrzyżują.

CANAL+, 20:00, Cezar musi umrzeć, dramat obyczajowy

W Rebibbii - rzymskim więzieniu o zaostrzonym rygorze, jest wystawiany dramat Williama Szekspira `Juliusz Cezar`. W sztuce grają więźniowie. Żeby znaleźć się na scenie, przechodzą casting prowadzony przez włoskiego reżysera Fabia Cavallego, autora eksperymentu resocjalizacyjnego. Próby odbywają się na więziennych korytarzach, na spacerniaku i w sali wizyt. Osadzeni uczą się ról, tłumaczą Szekspira na język, którym posługują się na co dzień. Powoli aktorzy coraz mocniej utożsamiają się z bohaterami przedstawienia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz