Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Droga do Guantanamo, Metro strachu, Schmidt)

16 Września 2013

Przedstawiamy propozycje popularnych stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.

Metro Strachu

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2464

Grażynka opowiada koleżance o zaręczynach Bożenki. Niespodziewanie odwiedza ją była żona Arkadiusza, która przyjechała do El-Medu skonsultować z lekarzem stan córki. Julka bardzo chciałaby uczestniczyć w zajęciach tanecznych, ale lekarz kategorycznie zabrania. Rozżalona dziewczynka skarży się Bożence na ograniczających jej wolność rodziców. Feliks przez przypadek wygrywa konkurs na kampanię reklamową.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1788

Daniel wyznaje Zimińskim, że Ola od dawna zażywa narkotyki. Marek ma do niego żal, że nie powiadomił ich wcześniej. Renata, Sławek i Dominik są w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania. Chłopiec po lekcjach biegnie pomagać w pakowaniu. Przed szkołą czeka na niego Kasia Berg i wita go całusem. Dominikowi niezbyt się to podoba. Basia zostaje pilnie wezwana do redakcji. Okazuje się, że zwolniono ją z pracy.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 966 

Alina odwiedza Kasię w szpitalu. Jest wzruszona, gdy dowiaduje się, że dziecko będzie miało na imię Ksawery. Rybińska nie mówi prawdy o stanie zdrowia swojego syna. Magda postanawia wrócić do Warszawy. Krzysztof wita ją z radością, ale dziewczyna nie jest pewna, czy powinna angażować się w ten związek. Marta odkrywa, że Paulina celowo pominęła w CV informację na temat pracy w G&G i zataiła znajomość z Piotrem. Wyrzuca dziewczynę z pracy. Wściekła Paulina grozi Robertowi, że powie Marcie o ich romansie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz