Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dom Glassów, Fatalna namiętność, Bracia przyrodni)

16 Lipca 2013

Przedstawiamy nasze propozycje filmowe na wtorkowy wieczór.

Bracia przyrodni

Polsat Film, 19:00, Bracia przyrodni, komedia

Brennan Huff i Dale Doback, mimo iż zbliżają się do czterdziestki, wciąż mieszkają z rodzicami. Gdy matka Brennana wychodzi za mąż za ojca Dale`a i wprowadza się do niego, sytuacja zaczyna się komplikować. Wygląda bowiem na to, że ich synowie zostaną przyrodnimi braćmi. Świat rozkapryszonych jedynaków nagle się rozpada, przyczyniając się także do rozpadu dopiero co zawartego małżeństwa ich rodziców. Brennan i Dale jednoczą siły i obmyślają plan, którego realizacja ma doprowadzić do tego, że małżeński kryzys rodziców zostanie zażegnany.

FilmBox Extra, 19:40, Cała prawda o Jonathanie, komedia

Jonathan Winters to utalentowany artysta i komik, który marzy o tym, by jego dzieła wystawiono w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. Znany krytyk ocenia prace mężczyzny bardzo wysoko i namawia dyrektora muzeum, by ten dał Jonathanowi szansę. Artysta wpada w twórczy szał, ale entuzjazm się kończy, gdy jeden z ulubionych obrazów zostaje skradziony. Jonathan traci poczucie humoru i nie jest w stanie dokończyć dzieł na wielką wystawę. W tym momencie z pomocą przychodzą mu przyjaciele, którzy postanawiają odnaleźć skradziony obraz.

CANAL+, 20:00, Miłość i blizny, dramat obyczajowy

Studentka z Pekinu, Hua, przyjeżdża do Paryża kontynuować naukę. Mówi biegle po francusku, lecz nie może odnaleźć się wśród Francuzów. Podczas wędrówki po mieście dziewczyna spotyka młodego robotnika. Zafascynowany jej egzotyczną urodą Matthieu zaprasza ją na obiad. Dochodzi do gwałtu. Daje to początek relacji opartej na pożądaniu seksualnym. Hua jest poniżana i traktowana przedmiotowo. Chcąc wypróbować jej wierność, Matthieu aranżuje kolejny gwałt. Gdy Hua decyduje się odejść, okazuje się, że łączy ją z Matthieu więcej, niż przypuszczała.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz