Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dla niej wszystko, Zdrajca, Życie, którego nie było)

03 Września 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe i serialowe na dzisiejszy wieczór.

Dla niej wszystko

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2457

Mimo zakończonego kongresu Krystyna nie może wrócić do kraju, ponieważ wszyscy uczestnicy zostali poddani kwarantannie. Czesia zwierza się Grażynce z problemów zawodowych. Otrzymuje od niej ofertę pożyczki. Podczas spaceru z Zosią Agnieszka próbuje udaremnić nielegalne ścięcie drzewa w parku miejskim. Jej towarzyszka, mama koleżanki Zosi, nie jest świadoma zagrożenia, bagatelizuje problem, a nawet upatruje korzyści dla siebie. Miłosz z Bożenką rozmawiają o ślubie.

TVP 2 , 19:30, Barwy Szczęścia, odc. 956, 957

Związek Natalii i Irka przechodzi kryzys. Dziewczyna szuka zapomnienia w tańcu. Instruktorzy salsy, Eryk i Dagmara, dostrzegają w Natalii potencjał i proponują, aby wyjechała z nimi na zgrupowanie w trakcie ferii. Marlena jest zazdrosna o związek Justyny i Daniela. Okazuje się, że w kasie Feel Good brakuje kilkuset złotych. Róża i Daniel podejrzewają, że Marlena ich okrada.

Anna jest przygnębiona porażką zawodową. Uważa, że jej praca nie została doceniona. Jerzy i Malwina starają się podnieść ją na duchu. Waleria, dzięki pomocy Stefana, zdaje egzamin na prawo jazdy. Niezapowiedziany powrót Oksany przerywa wspólne świętowanie sukcesu Koszykowej. Ksenia i Zuza biorą udział w pokazie mody. Rozmawiają o odpowiedniej diecie. Edycie nie podoba się, że Kostek umożliwił Zuzie karierę w modelingu. Martwi się, że wynikną z tego problemy.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 997

Marek nie potrafi zdecydować, czy chce być z Anną, czy z Ewą. Zwierza się Budzyńskiemu, który radzi mu, by korzystał z życia, umawiając się z dwiema kobietami jednocześnie. Mirka poznaje nowego sąsiada Kingi. Architekt bardzo jej się podoba. Zazdrosny Irek postanawia się wyprowadzić. Dzieci Mostowiaków spotykają się w Warszawie, by opracować nowy plan działania. Budzyński proponuje, by wziąć z banku pożyczkę i wspólnie ją spłacić. Kisiel informuje Mostowiaków, że znalazł testament matki Lucjana. Janka pokazuje Lucjanowi rodzinne zdjęcia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-09-03 17:13:08

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dla niej wszystko, Zdrajca, Życie, którego nie było)

Życie, którego nie było i Garuś! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lucy
(Ocena: 5)
2013-09-03 12:33:24

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dla niej wszystko, Zdrajca, Życie, którego nie było)

"Dla niej wszystko" - oglądałam... świetny :) - polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1