Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Cudowne lato, Szare niebo, Starsky i Hutch)

28 Sierpnia 2013

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na wtorkowy relaks przed telewizorem.

Cudowne lato

FilmBox HD, 19:30, Niebezpieczny romans, thriller

Akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku. Kiedy umiera 34-letni Tommy Heaton, wszyscy są wstrząśnięci. Rafe Marino postanawia odkryć przyczynę śmierci przyjaciela. Z pomocą znajomej policjantki Glorii dowiaduje się, że Tommy spotykał się z kobietą, o której nikomu nie powiedział. Wkrótce miejscowy lekarz oraz tenisista umierają na zawał. Okazuje się, że oni też otrzymywali dziwne wiadomości faksem i prawdopodobnie romansowali z tajemniczą kobietą. Na pogrzebie Rafe poznaje piękną Laurę Clifford. Szybko nawiązuje się płomienny romans.

CANAL+ Film, 20:00, Cudowne lato, komedia

Polska prowincja. Kitka, nastolatka z wielkimi marzeniami, dorasta bez matki, lecz pod troskliwą kuratelą ojca, kamieniarza. Matka Kitki, Helena, lokalna piękność, zginęła przygnieciona płytą nagrobną. Kitka ma z nią kontakt - z zaświatów matka pomaga jej w rozwiązywaniu problemów. Tych przysparzają jej dwaj adoratorzy: Rudy - jeden z pracowników ojca, i Konrad - syn właściciela zakładu pogrzebowego, w którego objęciach chętnie zobaczyłby Kitkę dziadek. Dziewczyna marzy o innym życiu - w innym miejscu i na innych zasadach.

TVP 2, 21:15, Starsky i Hutch, komedia

Remake popularnego serialu z lat siedemdziesiątych o przygodach pary kalifornijskich policjantów, którzy różnią się od siebie jak ogień i woda. David Starsky to służbista tropiący przestępców na służbie i w cywilu, z kolei `Hutch` Hutchinson nieustannie kombinuje, jak ominąć pracę. Tym razem wpadają na ślad dilerów narkotyków, którzy zamierzają wprowadzić na rynek kokainę niewykrywalną tradycyjnymi sposobami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz