Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Co kryje miłość, Klucz Sary, Zamknięte drzwi)

22 Października 2013

Co możesz obejrzeć, spędzając wtorkowy wieczór przed telewizorem?

co kryje miłość

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2485

Marczyński spotyka się z byłą żoną i wypytuje o Leszka, który przed laty mieszkał na ich działce. Alicja udaje, że nie pamięta. Następnie przekazuje Pawłowi, że były mąż interesuje się bratem Krystyny. Dowiaduje się też, iż stan przyjaciółki znacznie się pogorszył. Grzechu znajduje pretekst, aby zobaczyć się z Bogną. Elżbieta zabiega, by wnuki spotkały się z Beatą. Rozczarowana brakiem pamięci mamy Małgosia popada w depresyjny nastrój. Chojnicka organizuje spotkanie Beaty z Jaśkiem, ale chłopak się spóźnia.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1809

Monika bierze udział w sesji fotograficznej reklamującej bieliznę. Cieślik, nieświadomy specyfiki zdjęć, zamierza jej towarzyszyć. Dziewczynie z trudem udaje się go odwieść od tej decyzji. Na miejscu Monika dowiaduje się, że do zdjęć będzie pozowała nago. Anka, koleżanka Basi z wydawnictwa, nie zdążyła przygotować raportu dla Kingi z powodu choroby dziecka. Brzozowska jest wzburzona. Basia niespodziewanie bierze winę na siebie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 992

Kostek żąda od Zuzy wyjaśnień w sprawie ostatniej nocy. Gdy dziewczyna mówi, że była na kolacji z Ksenią i jej znajomymi, ojciec urządza awanturę. Razem z Edytą uświadamiają sobie, że popełnili wiele błędów w wychowaniu Zuzy. Władek nie chce, by Maciek wyjechał na stypendium do USA. Profesor Jacobs nalega, żeby przyjechał. Kołodziejskiemu trudno odmówić. Władek zaczyna rozumieć, że zachowuje się egoistycznie. Kinga nie chce wracać do szkoły, czuje się upokorzona. Anna inicjuje spotkanie dziewczyny z Oskarem i Łukaszem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz