Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blaszany bębenek, Hitman, Stone)

21 Października 2013

Oto propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

Hitman

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2484

Lekarz stwierdza u Krystyny zapalenie opon mózgowych. Po wyjeździe Joachima Beata z powrotem przeprowadza się na Sadybę, ale źle się tu czuje. Chce wrócić do Niemiec. Elżbieta przekonuje Rafalskiego, by Jasiek zaprosił matkę. Ma nadzieję, że kontakt z dziećmi okaże się pomocny w odzyskaniu pamięci. Bogna wspomina mężowi o kłopocie z wynajmem mieszkania. Leszek postanawia upomnieć się u Marczyńskiego o pieniądze. Prosi o pomoc studentkę, która ma przekazać kopertę z żądaniem zwrotu zawłaszczonych pieniędzy. Grzechu obserwuje ich rozmowę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1808

Zuza jest rozczarowana wiadomością, że na adopcję niemowlęcia trzeba czekać ponad dwa lata. Jedyną możliwością skrócenia okresu oczekiwania jest adoptowanie starszego dziecka. Zuza i Kamil rozmyślają, jaką podjąć decyzję. Ewa jest zakochana w Bednarskim. Szczęśliwa odbiera od ukochanego czułe wiadomości. Niebawem dowiaduje się od Damiana, iż przyjęto ustawę, na której bardzo zależało Bednarskiemu. Ewa niezwłocznie go o tym zawiadamia.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 991

Zuza zgadza się spędzić wieczór z Ksenią i jej znajomymi - Jackiem i Radkiem. Okłamuje Ludmiłę, że idzie na urodziny do koleżanki. Gdy długo nie wraca, zaniepokojony Kostek rozpoczyna poszukiwania córki. Bartek prosi Walerię, by nie wtrącała się do jego związku z Asią. Lidka i Marcin zaczynają podejrzewać, że Asia jest w ciąży, dlatego tak bardzo zależy jej na szybkim zawarciu małżeństwa. Justyna zwierza się Joli, że Norbert zdecydował się na leczenie niepłodności. Gdy mąż odkrywa, że dziewczyna rozmawiała o tym z matką, urządza awanturę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-10-21 21:59:32

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blaszany bębenek, Hitman, Stone)

Nie oglądajcie Blaszanego Bębenka. Ja oglądałam ten obrzydliwy film, czekając na jakąś mądrą puentę, ale się nie doczekałam, a obrzydzenie tym filmem wraca mi na samo jego wspomnienie. Reżyser wykazał się nieopisaną wyobraźnią w pokazywaniu tego, co najbardziej wzbudza wstręt i odrazę. Nie oglądajcie tego filmu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1