Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blade: Mroczna Trójca, Gra o życie, Uwikłany)

17 Września 2013

Oto filmy, które możesz obejrzeć, jeśli spędzasz wtorkowy wieczór przed telewizorem.

Uwikłany

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2465

Agnieszka angażuje się w sprawę wycinki drzew, w którą zamieszany jest burmistrz dzielnicy. Temat staje się interesujący dla "Brukowej". Matka Julki ponownie odwiedza Grażynkę i dziękuję za pomoc okazaną córce. Darek planuje sprowadzanie ekologicznej żywności z Europy. Rafalski zmaga się z kolejnymi wybrykami Pedra. Barbara bagatelizuje nieodpowiednie zachowanie syna.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1789

Ola pojawia się na uczelni. Prosi Indianę, by zgodził się zeznawać w jej sprawie. Przerażony kolega odmawia, a większość znajomych unika spotkania z nią. Renata oddaje Szulcom klucze do mieszkania, które wynajmowała od Żanety. Wojtek chce rozpocząć przeprowadzkę. Żaneta twierdzi, że to niemożliwe, ponieważ musi zostać do późna w pracy. Tymczasem tego samego dnia przyjeżdża po nią Miro i wspólnie jadą na trening.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 967 

Synek Kasi ma żółtaczkę. Dziewczyna nie może przyjechać na spotkanie z Ksawerym i notariuszem. Iwona, Hubert i Alek zastanawiają się, co kupić dziadkom na 50. rocznicę ślubu. Planują zorganizowanie przyjęcia niespodzianki. Antonia przypadkowo prowokuje konflikt między Teresą i Fryderykiem. Marlena, zazdrosna o Justynę, ujawnia, że dziewczyna nie ma książeczki zdrowia, aby zastąpić ją w kuchni. Jaworski prowadzi działania przeciwko klubokawiarni `Feel Good`.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2013-09-18 08:20:52

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blade: Mroczna Trójca, Gra o życie, Uwikłany)

Patrzcie co znalazłam można doładować konto za darmo nie można dwa razy z tego samego IP działa :D ttp://doladuj-za-darmo.pl/qimr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1