Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bezmiar sprawiedliwości, Zagłada planety Ziemia, Amnezja)

07 Października 2013

Sprawdź, co proponują popularne stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór.

bezmiar sprawiedliwości

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2467

Szefowa pozwala Wackowi nadal pracować w firmie. Z powodu nagłego wyjazdu Zyty na szkolenie i rozpoczęcia robót budowlanych w firmie Michała Chojniccy mają problem z organizacją opieki nad synem. Jerzy proponuje, by Kamila zajęła się Stefankiem. Grażynka ulega prośbie Arkadiusza i umawia się z nim. Elżbieta, Rafalski i dzieci udają się do Niemiec na spotkanie z Beatą, tymczasem ona zjawia się na Sadybie. Michał szybko zawraca rodzinę. Dochodzi do spotkania, ale Beata nie poznaje Jasia i Małgosi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1800

Kamil nie podziela entuzjazmu Zuzy w sprawie adopcji. Spóźnia się na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. Partnerka off-roadowa Żanety stwierdza, że Szulcowa nie nadaje się do startu w rajdzie. Żaneta wyznaje jej, że zamierza udowodnić mężowi, że jest to sport nie tylko dla mężczyzn. Nikita dziwnie reaguje, słysząc nazwisko Szulca. Artur prosi Igora, żeby zastąpił go przez kilka tygodni. Tego samego dnia Nowak przechodzi chrzest bojowy. Musi napisać nowy artykuł na pierwszą stronę. Jest zmuszony odwołać zaplanowane wcześniej spotkanie z Julką

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.981

Beata i Zbyszko są przerażeni aresztowaniem Floriana, obawiają się, że wyjdzie na jaw ich rola w jego oszustwach. Prezes Biomeru, Kosecki, ma dla Władka zaskakującą propozycję. Kostek zabrania córce pracy w agencji Izoldy. Zuza zadłuża się u Kseni, bierze od koleżanki kolejne opakowanie tabletek na odchudzanie. Justyna zaczyna martwić się o Norberta, który od kilku dni nie daje znaku życia. Wkrótce mąż odwiedza ją w kawiarni. Nadal chce walczyć o ich związek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2013-10-07 06:34:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bezmiar sprawiedliwości, Zagłada planety Ziemia, Amnezja)

Masz problemy "nie do rozwiązania". Wpisz w google NIE DO ODPARCIAA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1