Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bejbis, Zmiana planów, Harry Potter i Kamień Filozoficzny)

07 Czerwca 2013

Oto propozycje filmowe na dobry początek weekendu.

Zmiana planów

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odcinki 103, 104

Kuba uczy młodszego brata, jak przechytrzyć rodziców, gdy chce późno wrócić do domu. Chłopak udaje, że nie przejmuje się rozstaniem z Agatą. Prawie przekonuje kolegę, że ma nową sympatię. Tomek myśli o wynajęciu wraz z kolegami mieszkania w centrum. Sądzi, że rodzice zaoszczędziliby na jego wyprowadzce. Usiłuje ich przekonać, by oddawali mu część zaoszczędzonej kwoty. Ludwik kupuje Kacprowi zdalnie sterowany samochód, ale sam się nim bawi. Natalia zastanawia się, co się stało ze storczykiem. Kuba chce pomóc młodszemu bratu. Oddaje mu referat, by Kacper mógł go przepisać. Ludwik radzi Tomkowi i Kubie, jak postępować z kobietami.

FilmBox Extra, 19:30, Przyjaciel gangstera, komedia kryminalna

Ruby i Quentin to para złodziejaszków. Ruby to typ macho, który nie lubi tracić czasu na gadanie. Quentin zaś jest sympatycznym naiwniakiem i urodzonym pechowcem. Pewnego dnia ich drogi schodzą się we wspólnej celi więziennej na oddziale dla psychicznie chorych. Ruby zostaje aresztowany za kradzież ciężarówki z pieniędzmi. W dodatku ściga go żądny zemsty gangster Vogel - właściciel cennego auta i mąż uwiedzionej przez Ruby`ego kobiety. Poczciwy Quentin bierze uparte milczenie towarzysza za dowód sympatii i postanawia mu pomóc.

TVN, 20:00, Harry Potter i kamień filozoficzny, flm fantastyczny

Pierwsza część opowieści o Harrym Potterze, wiernie przeniesiona na ekran. Wielka przygoda Harry`ego rozpoczyna się w dniu jego jedenastych urodzin, gdy niespodziewanie dowiaduje się, że jest synem dwojga potężnych czarodziejów i że sam również posiada nadzwyczajne zdolności magiczne. Harry otrzymuje zaproszenie do elitarnej Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie poznaje nowych przyjaciół i odkrywa tajemnicę kamienia filozoficznego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-07 09:28:02

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bejbis, Zmiana planów, Harry Potter i Kamień Filozoficzny)

harry potter i kamień filozoficzy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-07 07:58:57

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bejbis, Zmiana planów, Harry Potter i Kamień Filozoficzny)

Harry Potter of course ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1