Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bardzo długie zaręczyny, Zakazany owoc, Krucjata Bourne`a)

02 Października 2013

Oto, co przygotowały na ten wieczór poszczególne stacje telewizyjne!

Bardzo długie zaręczyny

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2474

Feliks prosi Monikę, by odegrała przed szefową rolę przyjaciółki Wacka. Jasiek przypadkowo dowiaduje się o odnalezieniu matki i zawiadamia o tym Małgosię. Darek wraca do domu w świetnym humorze. Prezentuje Czesi pierwszą umowę zawartą z hurtownikiem zdrowej żywności.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1798

Nicole jest oburzona podejrzeniami Mikołaja. Jest zdecydowana wracać do Stanów Zjednoczonych. Roman zamierza przeprowadzić męską rozmowę z synem. Iza prosi Michała o pomoc w zatrzymaniu Andrzeja w Bud-Maksie. Starszy Brzozowski nie chce o tym słyszeć. Kasia, na przekór temu, co usłyszała od Dominika, postanawia udowodnić sobie i innym, że jest atrakcyjną dziewczyną. Wyzywająco eksponuje figurę, także w stroju szkolnym. Wątpliwości ojca odbiera jako krytykę.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 978 

Chowański przeprasza Martę, że okłamał ją w sprawie Roberta. Dąbrowski nalega, by Walawska wróciła do niego do pracy. Spotykają się w Feel Good. Mężczyzna próbuje namówić Martę do zmiany decyzji. Irek nadal jest przeciwny udziałowi Natalii w turnieju tańca. Krystyna uważa, że Struzikowie powinni zrobić wszystko, by powstrzymać Marię przed poślubieniem jej syna - narkomana. Teresa radzi się Antonii. Przyjaciółka uważa, że Struzikowa powinna pojechać do Finlandii, aby dowiedzieć się prawdy. Kamil opowiada Agacie o nocnym czuwaniu w zakonie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz