Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Avatar, Kraina śniegu, Kolor zbrodni)

23 Września 2013

Sprawdź, co przygotowały stacje telewizyjne na poniedziałkowy wieczór.

Avatar

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2468

Arkadiusz martwi się stanem psychicznym córki, która bardzo przeżywa rozwód rodziców. Tymczasem żona Arkadiusza żali się Grażynce na zawiłe relacje między nią a byłym mężem. Renata spotyka się z Darkiem w Rosso. Oferuje mu pomoc finansową na założenie własnej firmy. Pedro sprawia coraz więcej kłopotów. Barbara sądzi, że zmiana szkoły wystarczy. Ola odwiedza Norberta. Elżbieta zauważa obcego mężczyznę kręcącego się wokół ich posesji.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1792

Zimińscy są zrozpaczeni. Ola prawdopodobnie w nocy wyszła z domu. Marek szuka jej na uczelni, ale córki tam nie znajduje. Młoda Zimińska, nie mogąc sobie poradzić z uzależnieniem od narkotyków, kupuje amfetaminę. Kinga czyni starania, by uratować wydawnictwo. Oczekuje od pracowników, że podejmą wyzwanie i zwiększą wydajność. W przeciwnym razie muszą poszukać innej pracy. Romana i Honoratę odwiedzają młodzi Hofferowie. Na rodzinny obiad przychodzi też Mikołaj.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 961

Kamil i Agata pomagają Anzelmowi, który prowadzi zbiórkę pieniędzy na hospicjum. Zakonnik zaprasza ich na pielgrzymkę do Medjugorie. Agata chce jechać, ale Kamilowi nie podoba się pomysł. Wybucha kłótnia. Florian informuje Władka, Beatę i Zbyszka, że jeśli chcą utrzymać stanowiska, muszą przygotować raport na temat prowadzonych badań i udowodnić swoją wartość dla firmy. Atmosfera w Biomerze robi się bardzo nieprzyjemna. Bartek wynajmuje kawiarnię `Feel Good` na wieczór i w czasie kolacji oświadcza się Asi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

:)
(Ocena: 5)
2013-09-23 18:36:34

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Avatar, Kraina śniegu, Kolor zbrodni)

A mi się strasznie nie podoba Avatar i chyba jestem jedyną osobą, która tak twierdzi :-) Bajka o niebieskich stworkach, to już wolę Smurfy ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-09-23 16:03:35

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Avatar, Kraina śniegu, Kolor zbrodni)

avatar może objerze, bo nie miałam jeszcze przyjemnośći :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1