Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Autor widmo, Motyl i skafander, Króliczek)

11 Czerwca 2013

Oto co dzisiejszego wieczoru możesz zobaczyć w telewizji.

Króliczek

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1777

Daniel dowiedział się, że Kubuś nie jest jego rodzonym bratem. Ma do mamy żal, że przez tyle lat nie powiedziała mu prawdy. Mikołaj i Nicole są zaproszeni na obiad do Honoraty. Młody Leśniewski opowiada mamie o swoich planach naukowych. Honorata pyta, czy myślą też o powiększeniu rodziny. Marta wyznaje Pawłowi, że widząc go pierwszy raz, miała wrażenie, że skądś go zna. Woliński obawia się, że Konarska pokochała go, ponieważ intuicyjnie czuła w nim serce Janusza.

FilmBox Extra, 18:50, Autor widmo, thriller

Wydawnictwo zleca napisanie biografii byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa. Osoba, która się tego podejmuje, dowiaduje się, że poprzedni zleceniobiorca zginął w tajemniczych okolicznościach. W rezydencji premiera pisarz poznaje jego sekretarkę oraz małżonkę. Kobiety wyraźnie rywalizują o względy polityka. Wkrótce wybucha skandal - były premier zostaje oskarżony o zezwolenie na przekazanie do USA i torturowanie osób podejrzanych o terroryzm. Pisarz znajduje kopertę zawierającą informacje dotyczące przeszłości Langa. Rozpoczyna śledztwo.

Polsat Film, 18:55, Króliczek, komedia

Bohaterką jest Shelley - króliczek Playboya, która wiedzie beztroskie życie w luksusowej rezydencji Hugh Hefnera. Nieoczekiwanie zostaje wyrzucona i nie ma gdzie się podziać. Przez przypadek trafia do kampusu i przyłącza się do grupy niezbyt urodziwych dziewcząt z żeńskiego zgromadzenia `Zeta Tau Zeta`. Shelley robi wszystko, by poprawić ich wizerunek i nauczyć je prawdziwej radości życia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-11 00:36:59

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Autor widmo, Motyl i skafander, Króliczek)

"Po zachodzie słońca" o 20;00 na tvn7 - Salma Hayek, Pierce Brosnan i Woody Harrelson, Najlepsze filmy na cały tydzień - blog Pocahontas Recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1