Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Amerykański wieczór, Wino truskawkowe, Hitch)

04 Września 2013

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?

Hitch

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2458

Starania Feliksa o pracę w agencji reklamowej nie odnoszą skutku. W konsekwencji pada on ofiarą złośliwego żartu. Agnieszka nadal zajmuje się sprawą bezprawnej wycinki drzewa. Interweniuje w urzędzie dzielnicy. Postanawia też napisać artykuł do `Brukowej`. Bożenka oznajmia Grażynce, że wraz z Miłoszem planują ślub. Ola i Ewa spotykają się z nowym szefem. Okazuje się, że grozi im redukcja etatów.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 958

Projekt remontu salonu przedstawiony przez Jeremiego przewyższa możliwości finansowe Sabiny. Kordian próbuje znaleźć kompromis. Szef Władka cały czas szuka okazji, by go upokorzyć. Oksana oznajmia Stefanowi, że go kocha i chce ratować ich małżeństwo. Mężczyzna nie potrafi się przyznać, że jest związany z inną kobietą. Zraniona Waleria postanawia się wyprowadzić. Klara dostaje awans. Olgierd prosi Huberta, by go zatrudnił.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe: Konfrontacja, odc. 527

Wanda miała płukanie żołądka. Adam jest wściekły na Falkowicza, że dał pacjentce leki, których nie wolno stosować. Wiki znajduje lekarstwa w rzeczach matki. Starzyński zostaje potrącony przez motocyklistę. Latoszkowie są zaniepokojeni wynikami badań profesora. Okazuje się, że mężczyzna ma białaczkę. W szpitalu pojawia się motocyklista, który skaleczył się butelką whisky. Marek pomaga Adamowi przy operacji. Krajewski jest pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Lena podstępem zmusza męża, by przyznał się do zdrady.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz