Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Agent XXL: Rodzinny interes, Handlarz cudów, Pachnidło)

10 Października 2013

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!

agent xxl: rodzinny interes

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2479

Krystyna przebywa w szpitalu z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. Jej organizm, osłabiony niedawno przebytym zakażeniem, nie potrafi zwalczyć infekcji. Beata podświadomie wyczuwa, że wszyscy mają do niej pretensje. Chce wyjechać do Niemiec. Po rozmowie z Elżbietą decyduje się zostać i zamieszkać w hotelu. Bolek wraz z przedstawicielem firmy zajmującej się organizacją wesel przedstawiają narzeczonym własną wizję wesela. Wacek przywozi Monikę z Pszczelna. Niebawem również Feliks wraca z podróży służbowej. Jest wyjątkowo zadowolony.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1803

Ola prosi ojca o pieniądze na podręczniki. Marek podejrzewa, że chodzi o narkotyki. Rozgoryczona Ola wybiega z domu. Kasia wyrusza na casting do reklamy. Podczas zdjęć próbnych zostaje obcesowo potraktowana. Monika robi reżyserowi awanturę. Adam jest przeciwny zatrudnieniu Ady jako niani dla Kacperka. Uważa, że wynikną z tego kłopoty. Weronika zgadza się z mężem, choć obawia się reakcji siostry na odmowę. Niespodziewanie matka odwiedza Roztocką. Dziękuje jej, że zatrudniła Adę. Zaskoczona Weronika wyjaśnia mamie, że zaszło nieporozumienie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 984

Bartek informuje Stefana i Walerię, że zaprosił Asię na chrzest Ksawerego. Koszykowej nie podoba się, że on i dziewczyna wrócili do siebie. Uroczystość staje pod znakiem zapytania, gdy Marlena, która ma być chrzestną, ma problem z dojazdem do kościoła, a firma kateringowa, która miała przygotować obiad, nie wywiązuje się ze zlecenia. Krystyna i Antonia opiekują się Fryderykiem. Wychodzi na jaw powód wyjazdu Teresy do Finlandii. Marek zarzeka się, że nigdy nie brał narkotyków. Natalia jest bliska wycofania się z turnieju.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz