Co dziś warto zobaczyć w telewizji (50 pierwszych randek, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Szepty)

21 Czerwca 2013

Piątkowy wieczór przed telewizorem może być całkiem udany.

50 pierwszych randek

Polsat Film, 18:55, 50 pierwszych randek, komedia romantyczna

Playboy i weterynarz w jednej osobie, Henry Roth, wiedzie beztroskie życie na Hawajach. Atrakcyjne turystki nie są w stanie mu się oprzeć. Nie mogą jednak liczyć na wiele, ponieważ Henry jest zwolennikiem jednodniowych romansów, z których nic nie wynika. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka tę jedyną. Wybranka odwzajemnia uczucie, ale szybko o nim zapomina, cierpi bowiem na zanik pamięci krótkotrwałej. Przed Henrym zatem karkołomne zadanie - każdego dnia musi rozkochiwać w sobie dziewczynę od nowa.

FilmBox, 19:15, Piętnasty sierpnia, komedia  

Połowa sierpnia, upalne lato. Trzej panowie jadą do letniego domku, aby dołączyć do żon i dzieci. Tymczasem okazuje się, że ich żony z niewiadomych powodów postanowiły ich porzucić. Słomiani wdowcy nie mogą cieszyć się chwilową wolnością, muszą bowiem sami zajmować się pięciorgiem dzieci i domem. Te na pozór proste czynności nastręczają im sporo kłopotów. Po kilku dniach żony wracają i wyjaśniają powód nagłego zniknięcia.

FilmBox Extra, 19:35, Piękna, dramat obyczajowy

Po śmierci matki nastoletnia Junie zmienia szkołę. Trafia do paryskiego liceum, do którego uczęszcza jej kuzyn. Chłopak przedstawia krewną kolegom. Każdy z młodzieńców pada ofiarą uroku dziewczyny. Tymczasem Junie podoba się najspokojniejszy z nich - Otto. Na przeszkodzie ich związkowi staje młody nauczyciel włoskiego, Nemours, który także traci głowę dla nowej uczennicy. Mężczyzna zrywa z koleżanką z kadry nauczycielskiej i kończy romans z jedną z podopiecznych. Emocjonalne napięcie między nim i Junie oraz intrygi doprowadzają do tragedii.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz