Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

02 Lipca 2010

Co obejrzeć dziś w TV? Wybierz film dla siebie! Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.

Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Przed wami subiektywny przegląd programu telewizyjnego! Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Piątek, 2 lipca

Polsat, 20:00, Wakacje Johnsonów

Komedia 

Ekscentryczna rodzina Johnsonów przechodzi kryzys. Nieporozumienia i konflikty doprowadzają do tego, że Dorothy (Vanessa L. Williams) wraz z córkami, Nikki (Solange Knowles) i Destiny (Gabby Soleil), wyprowadza się z domu. Ojciec rodziny Nate (Cedric the Entertainer) zostaje w opustoszałym mieszkaniu z synem D.J.'em (Bow Wow). Aby ratować małżeństwo Nate wymyśla wspólny wyjazd na spotkanie rodzinne w Caruthersville w stanie Missouri. Dorothy zgadza się na "ostatnią szansę" i rodzina pakuje walizki. Od początku jednak wszystko jest nie tak. Samochód bez przerwy się psuje, Johnsonowie wciąż gubią drogę. Sytuację dodatkowo pogarsza zabrana po drodze ponętna autostopowiczka Chrishelle (Shannon Elizabeth), której wdziękom Nate nie do końca potrafi się oprzeć. 

TVN, 20:00, Harry Potter i kamień filozoficzny

Film fantasty/Film przygodowy

Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów - Hogwarts. Na miejscu zapozna się z tajnikami Quidditch - dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-02 19:58:56

eeee?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-02 11:40:10

"Hogwarts" ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1