Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

30 Czerwca 2010

Co obejrzeć dziś w TV? Wybierz film dla siebie! Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.

Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
> -->

Przed wami subiektywny przegląd programu telewizyjnego! Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Środa, 30 czerwca

Kino Polska TV, 11:45, Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg

Komedia

Do Hadleyburgu, miasteczka znanego z niezwykłej uczciwości mieszkańców, przyjeżdża nieznajomy (Leon Niemczyk). Kieruje się do banku i składa w nim depozyt. Na ręce zaskoczonego kasjera przekazuje dużą sumę pieniędzy. Gotówka przeznaczona jest dla osoby, która wiele lat temu pomogła nieznajomemu wyjść z trudnej sytuacji. Tajemniczego dobroczyńcę rozpoznać można na postawie wypowiedzianych przed laty słów. Owe słowa spisał i umieścił w zalakowanej kopercie. Mieszkańców miasteczka elektryzuje niezwykłość całej sytuacji. Niebawem zaczynają się zgłaszać osoby, które uważają, że pieniądze są przeznaczone dla nich. Dwudziestu wybitnych obywateli wierzy, iż to oni są tymi, którzy przed laty pomogli nieznajomemu. Film jest adaptacją noweli Marka Twaina.

TVN 7, 20:05, Mickybo i ja

Film obyczajowy

Rok 1970, Belfast. 10-letni Mickybo (John Joe McNeill) dorasta w licznej, katolickiej rodzinie. Za wszelką cenę stara się zwrócić na siebie uwagę i wyróżnić się spośród rodzeństwa. Szalone pomysły często jednak sprowadzają na niego wyłącznie kłopoty. Natomiast Jonjo (Niall Wright) jest jedynakiem, przeżywającym właśnie rozwód rodziców. Chłopcy, wywodzący się z różnych środowisk i mieszkający po dwóch stronach podzielonego miasta, prawdopodobnie nigdy by się nie poznali. Połączyła ich wspólna pasja. Obraz nakręcony w oparciu o sztukę Owena McCafferty'ego.

Polsat, 20:30, Grzanie ławy

Komedia

Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) i Clark (Jon Heder) są trzydziestoletnimi kumplami, którzy przyjaźnią się od lat. Wszystkich trzech łączą przykre doświadczenia z czasów szkolnych, kiedy to uważani byli za niedorajdy. Przez to zostali wykluczeni z gry w bejsbol przez silniejszych i bardziej wysportowanych rówieśników. Teraz, pomimo upływającego czasu, wciąż marzą o grze. Pewnego dnia wybierają się na boisko w lokalnym parku, gdzie chcą sobie pograć. Trafiają tam na trening drużyny z małej ligi. Są świadkami prześladowania jednego z chłopców przez pozostałych kolegów. Gus, Richie i Clark rzucają im wyzwanie i w trzech przeciwko dziewięciu pokonują grupkę nastolatków. Wkrótce okazuje się, że gnębiony dzieciak ma bogatego ojca (John Lovitz), który jest pod wrażeniem zwariowanej trójki i proponuje im udział w jego turnieju. Wygrana drużyna ma dostać boisko do bejsbola. Trójka przyjaciół postanawia przyjąć propozycję. W turnieju mają występować obok dziecięcych drużyn i reprezentować prześladowanych nastolatków siedzących na ławce rezerwowej. Zabawna historia wyprodukowana przez znanego aktora komediowego Adama Sandlera. W jednej z głównych ról wystąpił Rob Schneider, pięciokrotnie nominowany do nagrody Złotej Maliny.

TVN, 20:50, Dzień zagłady

Science-Fiction

Ogromna kometa zbliża się w kierunku Ziemi. By zapobiec katastrofie, grupa astronautów pod dowództwem Spurgeona Tannera (Robert Duvall) wyrusza w kosmos na statku "Mesjasz", próbując rozbić na małe części niebezpieczny obiekt.

Polsat, 21:55, Płytki facet

Komedia

Hal Larsen jest facetem, który ocenia innych po pozorach. Dla niego ideał kobiecego piękna sprowadza się do roznegliżowanych modelek z kolorowych magazynów. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Hal zostaje zahipnotyzowany przez telewizyjnego guru, który nakazuje mu lekceważyć pozory i dostrzegać w kobietach jedynie wewnętrzne piękno. Wkrótce potem Hal spotyka na swej drodze Rosemary, monstrualnie otyłą ochotniczkę z korpusu pokoju, w której jako jedyny widzi uosobienie piękna, kobiecości i wdzięku.

Alicja Milewska

Zobacz także:

Trzeci kandydat na prezydenta w drugiej turze?!

Proponuje 7 dni weekendu w każdym tygodniu oraz lizanie przez cały rok! Przed Wami Chuck – alternatywny kandydat z wyśmienitym hasłem: „Wyluzuj Narodzie!”

Na co Polki wydają pieniądze?

Czasy bogatych mężów i ich żon-utrzymanek już dawno przeszły do historii!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-30 18:01:46

Tego nie warto oglądać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1