Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

22 Czerwca 2010

Co obejrzeć dziś w TV? Wybierz film dla siebie! Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.

Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
> -->

Przed wami subiektywny przegląd programu telewizyjnego! Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Wtorek, 22 czerwca

Kino Polska TV, 21:40, Głośniej od bomb

Film obyczajowy

Marcin (Rafał Maćkowiak) pracuje w warsztacie samochodowym. Kilka lat temu zrezygnował ze studiów i wrócił do rodzinnego miasteczka na południu Polski, by pomagać tacie. Teraz przygotowuje się do pogrzebu ojca, który zmarł kilka dni temu. Chłopak został zupełnie sam, jego matka nie żyje od wielu lat. W załatwieniu formalności związanych z ceremonią pomaga mu jego dziewczyna, Kaśka (Sylwia Juszczak). Chłopak dowiaduje się od niej na dzień przed pogrzebem, że dostała propozycję wyjazdu na studia do USA. Marcin próbuje ją skłonić do zmiany decyzji. Tymczasem na pogrzeb przyjeżdżają krewni - wuj Marian (Andrzej Gałła), jego żona Teresa (Grażyna Krukówna), ich syn Dżefrej (Krzysztof Czeczot) oraz jego dziewczyna Jagoda (Magdalena Schejbal). Stypa okazuje się doskonałym pretekstem do zmiany życia ich wszystkich. Małżeństwo Teresy i Mariana się rozpada, Jagoda rzuca Dżefreja, a Kaśka i Marcin przeprowadzają decydującą rozmowę. Film był prezentowany na wielu festiwalach filmowych, gdzie zdobył szereg nagród, m.in. za debiut aktorski dla Magdaleny Schejbal na FPFF w Gdyni.

TVN 7, 22:55, Detektyw McQ

Kryminał

Porucznik Lon McQ, prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa swojego najlepszego przyjaciela, odkrywa, że w policyjnym wydziale ds. walki z narkotykami panuje korupcja.

TVP 1, 23:10, Gol 2: Żyjąc marzeniem

Film obyczajowy

Santiago Munez (Kuno Becker ), jeden z najlepszych zawodników Newcastle United, otrzymuje szansę zagrania z najlepszymi piłkarzami w klubie Real Madryt. Jako nowy członek drużyny staje przed szansą wielkiej kariery u boku: Davida Beckhama, Zinédine'a Zidane'a i Gutiego, Robinho. Wraz z nim opuszcza Anglię, choć niechętnie, jego dziewczyna Roz Harmison (Anna Friel). Para zaczyna opływa w luksusy i bywać na eleganckich przyjęciach. Santiago jest stale otoczony fotoreporterami i tłumami wielbicieli, choć na razie więcej czasu spędza na ławce rezerwowych. Jego sława rośnie jeszcze, gdy w ważnym meczu strzela zwycięskiego gola. Niebawem Munez dowiaduje się, że w Hiszpanii mieszka jego matka Rosa Maria (Elizabeth Pena), która porzuciła go, gdy był dzieckiem. Teraz przyrodni brat piłkarza, Enrique (Jorge Jurado), próbuje nawiązać z nim kontakt. W tych trudnych chwilach Santiago nie może liczyć na Roz, która musiała wyjechać do Anglii. Niestety, to dopiero początek jego problemów. Tymczasem zbliżają się finały Ligi Mistrzów... Druga część sportowej trylogii, na która składają się ponadto: "Gol!" (2005) i "Gol III" (2009).

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 22:04:02

goal 2 - niesamowity film! zarówno część pierwsza i trzecia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 17:47:05

czesc tereska jest bardzo fajne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 13:53:25

ja poprosze artykuł co zrobić z wolnym wieczorem bez telewizji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 13:52:33

zamieścilibyście lepiej tekst: "w telewizji dzis nie ma nic ciekawego, kochane pailotki wyjdźcie na spacer albo wczesniej spać"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 13:24:22

Och proszę was! Czyżby na HBO nie było czegoś ciekawego? ;/ Dla kogo te fimy są interesyjące?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 18:36:04

nie każdy ma HBO ! za to jest prezceiż dodatkowa kasa i nie wszytskich stać ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 13:12:36

nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 01:18:33

Jak zwykle NUDA ; D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1