Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

15 Czerwca 2010

Drogie Papilotki, przed wami wakacyjny cykl subiektywnego przeglądu telewizyjnego. Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Co dziś  warto zobaczyć w telewizji?

Wtorek, 15 czerwca

Kino Polska TV, 14:00, Jutro premiera

Komedia

Młody dramaturg chce za wszelka cenę  wystawić swoją nową sztukę. W teatrze rozpoczynają  się próby. Dyrektor (Aleksander Bardini) ma jednak poważne kłopoty. Główny aktor zaczyna kaprysić, a inni stawiają coraz większe wymagania, zaś reżyser (Wieńczysław Gliński) promuje swoją  pozbawioną talentu przyjaciółkę. W końcu nikt już nie wierzy w dotrzymanie terminu premiery. Wówczas niespodziewanie odtwórczynią  głównej roli zostaje skromna suflerka (Barbara Krafftówna)...

HBO, 18:25, Hannah Montana: The Movie

Film familijny

Młoda gwiazda muzyki pop Hannah Montana (Miley Cyrus) na co dzień jest zwyczajną dziewczyną  i nazywa się Miley Stewart. Jak wszyscy jej rówieśnicy chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi i pomaga rodzicom, ale o tej zwyczajności wiedzą tylko nieliczni. W związku z rosnącą  popularnością Miley musi uważać, żeby jej tajemnica nie wyszła na jaw. Na jej potknięcie czyha jednak pewien dziennikarz, który stawia sobie za cel zdemaskowanie młodej artystki i ogłoszenie światu prawdy na jej temat. Tymczasem zaniepokojony rozwijającą  się w błyskawicznym tempie karierą Miley jej ojciec (Billy Ray Cyrus) zabiera córkę na krótkie wakacje do rodzinnego Tennessee, gdzie nastolatka ma się zastanowić, co jest dla niej naprawdę  w życiu ważne.

Polsat, 20:00, Kumple na zabój (The Matador)

Komedia/dramat/thriller

Julian Noble to doświadczony płatny morderca. W czasie pobytu w Meksyku, gdzie ma wykonać jedno ze swoich zadań, przeżywa poważne załamanie. Z pomocą przychodzi mu zupełnie przeciętny człowiek - żonaty biznesmen z Denver. Przypadkowe spotkanie zupełnie różnych ludzi rodzi konsekwencje, jakich nikt się nie spodziewał. 

TVN7, 20:05, Yakuza 

Film sensacyjny 

Handlarz bronią George Tanner (Brian Keith) nie jest w stanie wypełnić swoich zobowiązań  i dostarczyć w terminie zamówienia dla yakuzy, japońskiej organizacji przestępczej. Przywódca mafii, Tono Toshiro (Eiji Okada), porywa jego córkę Louise (Lee Chirillo), grożąc, że ją zabije. Ojciec dziewczyny zwraca się o pomoc do swojego przyjaciela z wojska, Harry'ego Kilmera (Robert Mitchum). Ten zgadza się, chociaż wie, że będzie musiał ponieść konsekwencje błędu z przeszłości. Nadużył wówczas zaufania dawnego przyjaciela, Kena Tanaki (Ken Takakura). Kilmer po zakończeniu wojny mieszkał z jego siostrą  Eiko (Kishi Keiki). Kiedy Ken wrócił z Filipin, wyrzucił  go z domu. Teraz Harry tylko dzięki jego pomocy będzie mógł  odnaleźć porwaną Louise. Film Sydneya Pollacka doczeka się  nowej wersji. Autorami scenariusza uwspółcześnionego remake'u "Yakuzy" są Stephen Cornwell i Oliver Butcher. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 21:56:57

Co dziś warto zobaczyć w telewizji? HBO, 18:25, Hannah Montana: The Movie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 17:35:07

hahahah co wy proponujecie hanah montane??!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 15:52:59

Brazylia - Korea, same ciacha :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 15:07:02

PORTUGALIA vs. WYBRZEZE KOSCI SŁONIOWEJ!!! <3gahgahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 19:14:51

Ten mecz był mega nudny... Z Ronaldem w składzie spodziewałam się większych emocji;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 12:57:36

Dlaczego? Jak dla mnie to bardzo ciekawe filmy;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 11:29:55

czyli całe nic w telewizji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-15 11:44:58

Dokładnie ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1