Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

05 Kwietnia 2010

Brak planów na Lany Poniedziałek? Masz ochotę poleniuchować i nie robić nic przez cały dzień? Jeśli tak, zobacz, co w tym dniu warto obejrzeć w telewizji! I znajdź coś dla siebie!

Anna i król
>

Poniedziałek, 5 kwietnia

Polsat, 11:25, Anna i król

Owdowiała angielska nauczycielka Anna Leonowens, której mąż zginął na polu chwały, porwała się na coś, czego inne kobiety epoki wiktoriańskiej nigdy by nie zrobiły: wraz z kilkuletnim synem, Louisem (Tom Felton) przejechała tysiące mil z Indii do Syjamu, egzotycznego kraju, którego większość jej współczesnych nie umiałaby nawet wskazać na mapie... 

Papilot poleca! Kultowy film obyczajowy z Anną Chlumsky, Macaulay’em Culkinem i Jamie Lee Curtis!

Polsat, 14:30, Moja dziewczyna

Jedenastoletnia, nad wiek dojrzała Vada (Anna Chlumsky), mieszka ze schorowaną babcią i owdowiałym ojcem, Harrym (Dan Aykroyd), właścicielem zakładu pogrzebowego. Dziewczynka obwinia się o śmierć matki, która zmarła podczas jej narodzin. Jej jedynym przyjacielem jest Thomas (Macaulay Culkin). Chłopiec ma alergię niemal na wszystko, co go otacza. Oboje doskonale się rozumieją, rozmawiają o swoich problemach i zdradzają sobie swoje największe sekrety. Pewnego dnia Vada zwierza się Thomasowi, że jej ojciec zakochał się w nowo przyjętej pracownicy, makijażystce Shelly (Jamie Lee Curtis). Dziewczynka nie może się z tym pogodzić. Przy pomocy przyjaciela postanawia zapobiec małżeństwu taty. Z czasem jednak przekonuje się do nowej partnerki ojca. Pogodna, otwarta Shelly pomaga dziewczynce odnaleźć radość życia. Wspiera Vadę także w momencie, gdy niespodziewanie dotyka ją wielka tragedia.

Polsat, 16:45, I kto to mówi 3

Kolejna część opowieści o losach Jamesa i Mollie Ubriacco oraz ich dzieci - Mikeya i Julie. James (John Travolta) otrzymuje posadę pilota atrakcyjnej Samanthy (Lysette Anthony), szefowej wielkiej firmy kosmetycznej. Mężczyzna dużo czasu spędza poza domem. Mollie (Kirstie Alley) tymczasem traci pracę. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Mikey (David Gallagher) marzy o tym, aby mieć psa. W domu państwa Ubriaccio pojawia się więc sympatyczny kundel Rocks. Wkrótce przełożona Jamesa pozostawia pod opieką Mollie swoją rozpieszczoną suczkę Daphne. Zwierzęta nie przypadają sobie do gustu. W Wigilię podstępna Samantha, pod pretekstem ważnego spotkania w interesach, prosi Jamesa, by pomógł jej dotrzeć do odległej, górskiej chaty. Mollie odkrywa podstęp. Razem z dziećmi i psami wyrusza za nimi, by ratować swoje małżeństwo... Parze psów swoich głosów użyczyły znane hollywoodzkie gwiazdy - Danny DeVito i Diane Keaton.

TVN, 09:30, Duży Gruby Kłamczuch 

Szkolne wypracowanie młodego chłopaka, w wyniku dziwnego zbiegu okoliczności, trafia do rąk producenta filmowego. Ten postanawia wykorzystać je jako podstawę scenariusza do swojego filmu. Autor wypracowania udaje się w podróż do Los Angeles, aby odzyskać swoją należną część zysku. 

TVN, 11:15, Mrówka Z

Mrówka Z-4195 jest zwykłym robotnikiem żyjącym w miliardowej, podzielonej na kasty społeczności w nowojorskim Central Parku. W środowisku, w którym liczą się przede wszystkim interesy zbiorowości, stara się za wszelką cenę ocalić swój indywidualizm. Zakochuje się w pięknej księżniczce Bali, ale ona go lekceważy. Mimo że sytuacja wydaje się beznadziejna, Z postanawia zdobyć względy ukochanej. Korzysta przy tym z pomocy swojego przyjaciela, Weavera. Tymczasem generał Mandible ma zamiar przekształcić kolonię mrówek w karny obóz. Dzielny Z staje na czele jej obrońców... Drugi po "Toy Story" całkowicie komputerowo animowany film pełnometrażowy. Głosów postaciom użyczyli m.in. Woody Allen, Sharon Stone, Gene Hackman, Sylvestr Stallone oraz Jennifer Lopez.

Papilot poleca! Kąsek dla fanów tańca!

TVN, 20:00, Step Up: Taniec zmysłów

Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie. 

TVP2, 14:40, Świąteczny koncert "Zacisza gwiazd"

Świąteczne wydanie programu. Prowadząca Magdalena Pawlicka zaprasza do studia bohaterów swoich reportaży, by wraz z rodzinami wzięli udział w uroczystym koncercie z okazji Wielkiej Nocy. Imprezę gospodyni programu poprowadzi wspólnie ze Zbigniewem Wodeckim. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Mariusz i Krystian Pudzianowscy, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, Andrzej Strzelecki z żoną i dziećmi, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Andrzej Sikorowski z córką oraz Sebastian i Jan Karpiel-Bułeckowie.Oprawę muzyczną zapewnia zespół pod kierunkiem Jacka Piskorza.

TVP2, 22:10, Szklanką po łapkach

Podczas próby ujęcia szalonego generała  Rancora (Andy Griffith) ginie Victoria Dahl (Stephanie Romanov), partnerka i ukochana Dicka Steele'a (Leslie Nielsen), tajnego agenta służb specjalnych o pseudonimie WD-40. Piętnaście lat później jedna z agentek, piękna córka Victorii, Barbara (Stephanie Romanov), zostaje porwana przez Rancora. W zamian za jej uwolnienie żąda on mikroprocesora do swojego satelity. Okazuje się, że urządzenie ma profesor Ukrinsky (Elya Baskin). Przebywający na emeryturze Dick Steele zmuszony jest powrócić do służby, by jeszcze raz zmierzyć się z Rancorem. W samolocie poznaje rosyjską agentkę, córkę profesora, Veronique (Nicollette Sheridan). Oboje postanawiają ze sobą współpracować przy poszukiwaniach generała. Tymczasem on porywa Ukrinsky'ego i który ma mikroprocesor.

Alicja Milewska

Zobacz także:

Oto najinteligentniejsza dwulatka świata!

Beatrix Townsend ze względu na swój młody wiek nie mogła napisać testu. Jej IQ oszacowali więc psychologowie pod przeprowadzeniu szeregu badań.

Czy jesteś narzeczoną idealną?

Co decyduje o udanym związku? Jaka powinna być kobieta, by mężczyzna czerpał radość z narzeczeństwa?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (36)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 22:29:35

ja tam oglądałam "goście w ameryce" najlepsza komedia :d ile razy ogladam tyle razy nie wytrzymuje ze smiechu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 21:13:41

Polska wersja Lockerz! Chcesz wygrać nagrody?www.takeagift.pl/polecam:49870

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 20:48:30

a co do step up, oglądałam kiedyś i prawie zasnęłam przy tym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 20:47:40

oglądałam dziś Annę i Króla . Piękny film ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 20:28:48

najlepszy z tych filmow to step up i szklanka po lapkach :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 19:59:11

Polska wersja Lockerz! Chcesz wygrać nagrody? www.takeagift.pl/polecam:49870

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 19:15:13

Kurde... Gdybym wiedziała, że jest I kto to mówi 3 ro bym oglądała ;/ Może jeszcze Step up. Resztą średnio mnie zainteresowała... ewentualnie dzisiaj można jeszcze było obejrzeć "Nie wierzcie bliźniaczkom" :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 16:44:53

klaudi16.mondozoo.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 13:38:00

Step up <3. I kto to mówi też pewnie nie przegapię ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 15:43:47

Step Up ma tylko 2 gwiazdki :).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 12:53:56

Sniadanie u tiffaniego!!!! o 20.00 , a po tym vanilla sky !!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 14:10:33

na jakim programie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 14:15:08

na Ale kino!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-05 15:27:53

Śniadanie możecie obejrzeć online. Tylko wpisać w google. Ja obejrzałam właśnie 'Przeminęło z wiatrem' na TCM.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz