Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

07 Stycznia 2014

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

Śmiertelna wyliczanka

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1040

Marta mówi Chowańskiemu, że nie mogą być razem. Mężczyzna zapewnia, że będzie na nią czekał. Walawska odkrywa, że Iga i Piotr pozwalają Renacie na kontakt z ich synkiem. Uważa, że popełniają błąd. Okazuje się, że Renata i Arek knują intrygę. Małgorzata wraca z Włoch. Na obiedzie u Marczaków robi Jerzemu wymówki, że próbuje wciągnąć Julkę i Pawła w kredyt na zakup ziemi na Mazurach. Waleria i Stefan postanawiają pomóc Oksanie w zdobyciu zezwolenia na osiedlenie się w Polsce.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1030

Okazuje się, że Karolina doznała urazu mózgu. Jej stan jest krytyczny. Łukasz obwinia się, że przez niego przyjaciółce grozi śmierć. Marta oskarża Andrzeja, bo pożyczył chłopakowi pieniądze na motor. Paweł regularnie odwiedza Magdę w szpitalu. Z każdym dniem chora traci siły i nadzieję na wyzdrowienie. Prosi Zduńskiego, by pomógł Marszałkowi pogodzić się z jej śmiercią. Dzięki pomocy Zawadzkiego i Pawła Ala otwiera sklep `U Baśki`. Gdy na imprezie pojawia się Olga, dochodzi do awantury z Jankiem. W nocy Tomek przyjeżdża do Agnieszki.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1845

Kamil jest załamany śmiercią pacjentki. Ordynator Ostrowski uspokaja go, twierdząc, że nie popełnił błędu podczas operacji. Na oddział przychodzi wzburzony mąż zmarłej kobiety. Oskarża Kamila, że zabił jego żonę. Dominik telefonuje do Renaty z Norwegii, oznajmia, że chce wracać. W pewnej chwili rozmowa zostaje przerwana. Renata oddzwania, ale odbiera siostra Dominika, która każe Kraszewskiej dać chłopcu spokój. Kinga przynosi Basi płytę z nagraniem oskarżającym Smolnego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz