Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

06 Stycznia 2014

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór!

dirty dancing 2

TVP 1, 22:35, Killshot, thriller

Armand `Blackbird` Degas i jego dwaj bracia byli płatnymi zabójcami. Teraz, gdy najmłodszy z nich zginął w dramatycznych okolicznościach, a drugi odsiaduje dożywocie w Kingstown, Armand chce wycofać się z profesji. Przyjmuje jednak jeszcze jedno, podwójnie płatne zlecenie od mafijnego bossa z Detroit. Wykonuje zadanie, ale ponieważ nigdy nie zostawia świadków, jest zmuszony zabić młodą kobietę. Zamordowana dziewczyna okazuje się jednak kochanką zleceniodawcy, który teraz grozi `Blackbirdowi` śmiercią.

TVP 2, 18:35, Dirty Dancing II, film muzyczny

Kuba, 1958 rok. Osiemnastoletnia Katey Miller wraz z rodziną właśnie przybyli na wyspę. Jej ojciec ma nadzieję, że córka łatwo zapomni o przyjaciołach ze Stanów Zjednoczonych i zaaklimatyzuje się w grupie miejscowej elity. Jednak dziewczyny nie pociąga towarzystwo snobów, dlatego potajemnie uczy się kubańskiego tańca w jednym z klubów Hawany. Pomiędzy nią a jej przystojnym i utalentowanym, ale biednym partnerem rodzi się gorące uczucie. Młodzi decydują się na udział w prestiżowym konkursie tanecznym.

TVP 2, 20:10, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz