Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

03 Stycznia 2014

Zobacz, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór!

mission impossible

TVP 1, 23:00, Zdrajca, film sensacyjny

Sudan, rok 1978. 10-letni Samir jest świadkiem śmierci ojca, który ginie w płonącym samochodzie po eksplozji ładunku wybuchowego. Po wielu latach, w Jemenie, oddział służby bezpieczeństwa oraz agenci FBI przeprowadzają atak na punkt zborny muzułmanów podejrzanych o terroryzm. Wśród aresztowanych jest Samir Horn, który oferował Arabom sprzedaż 6 skrzyń semteksu z detonatorami. Mężczyzna zostaje osadzony w więzieniu. Tu poznaje Omara, dla którego dżihad jest obowiązkiem. Omar organizuje ucieczkę. Wraz z Samirem przedostają się do Francji.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1039

Norbert postanawia wychować dziecko Justyny jako swoje. Daniel żąda od dziewczyny testów na ojcostwo. Na uczelni Natalia słyszy niemiłe komentarze na swój temat. Przeprasza Irka za swoje zachowanie. Zakochani spędzają razem popołudnie. Prasa brukowa rozpisuje się o wypadku lotniczym Dąbrowskiego. Mikołaj każe Marcie napisać nieprawdziwe oświadczenie do prasy. Budzi to sprzeciw Walawskiej. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Chowański znów wyznaje Marcie miłość.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 111

Ludwik kupuje Natalii nietypowy prezent - lampę antydepresyjną. Podarunek sprawia, że Boska jest jeszcze bardziej zdenerwowana. Dodatkowo naraża jej się Kuba, który zjada ostatniego czekoladowego rogalika. Tomek i jego koledze tęsknią za rodzicami, których wizyty są w ich mieszkaniu na porządku dziennym. Zbliża się Halloween. U wujka Marka Kacper zasięga rad na temat stroju. Boscy szukają sposobu na pozbycie się nachalnych gości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz