Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

02 Stycznia 2014

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!

Pokojówka na Manhattanie

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1038

Daniel oznajmia Justynie, że będzie walczył o swoje dziecko, grozi, że o wszystkim powie Norbertowi. Dziewczyna postanawia powiedzieć mężowi prawdę. Maria opowiada Marcie o Ninie, stwierdza, że chciałaby ją poznać. Nina zdobywa adres Marka. Poznaje Marię. Waleria jest zazdrosna o Oksanę, z którą Stefan spędza coraz więcej czasu. Koszykowa odkrywa, że rywalka podała im nieprawdziwe dane dotyczące czasu oczekiwania na polskie obywatelstwo.

TVP 2, 20:40, Ciało, czarna komedia

Pociągiem z Krakowa do Sopotu jedzie Goldi, mało rozgarnięty złodziejaszek. W przedziale zastaje śpiącego Woltera, który, jak się okazuje, nie żyje. Do przedziału wsiada też emerytka Wanda z 10-letnią wnuczką Olą. Goldi udaje przed nimi, że Wolter jest jego śpiącym przyjacielem i zawozi go do szefa. Ten każe pozbyć się trupa, w czym pomaga Goldiemu kolega - Dizel. Tymczasem współlokatorzy Woltera - Cezar i Julek - wyruszają w podróż tropem zaginionego ciała przyjaciela.

TVP 2, 22: 25, Prorok, dramat kryminalny

Dziewiętnastoletni, niepiśmienny Arab, Malik El Djebena, zostaje skazany na sześć lat więzienia za atak na policjanta. Okazuje się, że grupy etniczne rywalizują o wpływy w placówce. By przetrwać, Malik potrzebuje ochrony jednej z nich. César Luciani, boss korsykańskiej mafii, zwraca uwage na chłopaka. Malik zaczyna dla niego pracować. Wkrótce zostaje zmuszony do popełnienia morderstwa. Staje się coraz bardziej bezwzględny. Awansuje w więziennej hierarchii, uczy się pisać i czytać. Z czasem zaczyna marzyć o zdobyciu władzy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-02 10:57:22

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

ale sie rozpisaliscie o pokojowce na manhatanie brawo;/;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
monia
(Ocena: 5)
2014-01-02 14:16:42

A o czym tu pisać, jak to taka głupowata komedia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1