Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

31 Grudnia 2013

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco!

Gorzkie gody

TVP 1, 20:25, Seksmisja, komedia

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.

TV 4, 21:55, Miś, komedia

Prezes klubu sportowego `Tęcza` Ryszard Ochódzki, zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, ponieważ z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa żonę, Irenę, która chciała uniemożliwić, a przynajmniej opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z londyńskich banków. Odejście Ireny zmusiło ich do podzielenia posiadanych dóbr. Pieniędzmi zdeponowanymi za granicą żadne z nich nie chce się jednak dzielić z drugą stroną.

TV Puls, 22:25, Piąty wymiar, thriller

Wychowująca autystycznego Tommy`ego Jess przyjmuje zaproszenie na rejs po Atlantyku. Kobiecie i adorującemu ją Gregowi towarzyszą Victora i Heather oraz Downey i Sally. Początkowo pogoda jest piękna, lecz po kilku godzinach nadciąga burza. Fala przewraca jacht. Heather tonie, reszta rozbitków znajduje schronienie na pokładzie statku wycieczkowego, który wydaje się opustoszały. Jess odnosi wrażenie, że kiedyś już tu była. Wkrótce tajemnicza siła zaczyna atakować przybyszów. Jess odkrywa, że posiada klucz do rozwiązania zagadki statku-widma.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz