Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

30 Grudnia 2013

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

telefon

TVP 1, 20:20, Nie ma róży bez ognia, komedia

Czasy PRL. Janek i Wanda zajmują maleńki pokoik w starej willi. Pozostałe pomieszczenia zamienione zostały na hałaśliwe biura, małżonków męczy brak spokoju. Pewnego dnia spełnia się ich marzenie: otrzymują przydział na nowe mieszkanie. Okazuje się jednak, że w lokalu zadomowił się już były mąż Wandy, Jerzy. Janek stara się więc znaleźć sposób na pozbycie się intruza. Niestety, każdy z pomysłów, który ma pomóc rozwiązać kłopotliwą sytuację, obraca się przeciwko niemu. W wymarzonym m-3 pojawia się coraz więcej lokatorów.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1037

Kasia interweniuje u nieuczciwego wykonawcy remontu piwnic, odnosi pierwszy sukces jako przewodnicząca zarządu wspólnoty. Decyduje się także dać Anicie drugą szansę i przyjąć ją do pracy. Lidka uważa, że będzie tego żałowała. Marek przyznaje się Marii, że Nina, jego szefowa, była jego dziewczyną. Pyrka nie potrafi ukryć zazdrości. W pracy Marek poznaje Witka, syna Niny. Ludmiła zaczyna udzielać korepetycji z języka angielskiego. Jednym z jej uczniów jest Filip, młody, przystojny chłopak. Kostek robi się o niego zazdrosny.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1029

Marcin jedzie do Lipnicy do sklepu Marka. Wyznaje Jance, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Błaga, by nowa znajoma pomogła mu odnaleźć dziewczynę z jego snów. W Warszawie matka Chodakowskiego, Aleksandra, odwiedza go i prosi, by razem z nią zaczął poszukiwania zaginionego brata. Michał przylatuje do Polski, próbuje skontaktować się z Tomkiem. Małgosia wyznaje mężowi przez telefon, że popełniła wielki błąd. Łukasz zabiera córkę Wiktora, Karolinę, na wycieczkę za miasto na motocyklach. W drodze powrotnej mają wypadek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz