Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

24 Grudnia 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

 Święta last minute

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1035

Kuba przyłapuje Dawida i Tinę na pocałunku. Rzuca się na chłopaka z pięściami. W końcu Patrycja odkrywa prawdę o romansie ukochanego i podopiecznej. Jaworski uprzykrza życie Kasi, utrudnia jej pełnienie obowiązków przewodniczącej wspólnoty mieszkaniowej. Anita odwiedza Górkę, przeprasza ją za swoje zachowanie. Okazuje się, że po nieudanej akcji przejęcia klubu została zwolniona z pracy. Zbyszko i Juliusz nie mogą znieść wyrzutów sumienia. Przyznają się Władkowi, że knuli intrygę z Wareckim.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1028

Magda dzwoni do Kingi, prosi, by przyjaciółka odwiedziła ją w szpitalu. Gdy Zduńska przyjeżdża, wyznaje, że jest śmiertelnie chora. Piotrek wciąż mieszka poza domem. Zduński unika rozmowy z żoną, ale zgadza się na spotkanie w kawiarni z Kają. Opowiada dziewczynie o swoich problemach. Olga postanawia pracować z siostrą w jej nowym sklepie. Od razu sprzecza się z Jankiem. Ala idzie za głosem serca. Kisiel skarży się Lucjanowi na żonę, która wprowadziła w domu ostrą dietę. Zośka pojawia się u Mostowiaków. Robi Barbarze awanturę.

TVP 2, 23:10, 60 sekund, film sensacyjny

Słynny niegdyś złodziej samochodów Randall `Memphis` Raines prowadzi uczciwe życie z dala od rodzinnego Long Beach. Tymczasem jego młodszy brat Kip rozpoczyna współpracę z gangiem Calitriego. Gdy zdaje sobie sprawę, że sam nie jest w stanie wywiązać się ze zobowiązań, prosi o pomoc Randalla. By ocalić Kipa, jego brat musi w ciągu jednej nocy ukraść pięćdziesiąt luksusowych samochodów. Randall wciąga do pomocy swych starych kumpli - Otto Halliwella i Sphinksa, oraz dawną kochankę, Sarę `Sway` Wayland.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz