Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

23 Grudnia 2013

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

m jak miłość

TVP 1, 20:25, Vabank, komedia kryminalna

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, a w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Dyrektor banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą Duńczyka Kwinto organizuje napad na bank Kramera.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1034

Kostek i Ludmiła odkrywają, że Zuzanna zniknęła, a wraz z nią zawartość opakowania tabletek nasennych. Patrycja pomaga Tinie w zabraniu jej rzeczy od Kuby. Dziewczyna musi zostać u niej i Dawida do czasu, aż zwolni się mieszkanie ich kolegi. Między Tiną i Dawidem znów dochodzi do pocałunku. Na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej Kasi udaje się wywalczyć mniejszą podwyżkę czynszu. Po odwołaniu Jaworskiego Górka zostaje przewodniczącym zarządu.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1027

Marcin wraz z ojcem odwiedzają Aleksandrę w szpitalu. Obrażenia matki nie są poważne. Ranna postanawia wyznać synowi tajemnicę. Barbara odwiedza rodzinę w Warszawie, odkrywa, że Piotrek wyprowadził się z domu. Zdenerwowana seniorka jedzie do kancelarii, by dać wnukowi burę. Kinga jest osłabiona, coraz gorzej się czuje. Gdy wraca z zakupami do domu, mdleje na ulicy. Robert odwołuje w kancelarii skargę na Zduńskiego, ale nie rezygnuje z zemsty. Spotyka się z atrakcyjną znajomą, której zleca, by zdobyła kompromitujące Piotrka materiały.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-23 00:27:02

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

"Spędź piątkowe popołudnie..." Uuu ktoś tu nie lubi poniedziałku i bardzo tęskni za piątkiem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1