Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

20 Grudnia 2013

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

świąteczna gorączka

TVP 1, 20:25, Hrabia Monte Christo, film przygodowy

Francja początków XIX wieku. Przyjaciele i rywale, Edmond Dantes i Fernand Mondego, są zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W czasie jednej z morskich podróży trafiają na wyspę, na której jest więziony Napoleon Bonaparte. Ten wręcza Edmondowi list, prosząc o dostarczenie go zaufanej osobie. Pozornie niewinna przysługa staje się pretekstem do oskarżenia młodego mężczyzny o zdradę stanu i zesłania do ciężkiego więzienia w zamku If. Wkrótce Dantes powraca jako hrabia Monte Christo, aby się zemścić.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1033

Tina czuje się skrępowana po pocałunku z Dawidem. Postanawia się wyprowadzić od niego i Patrycji. Kuba nie daje spokoju byłej dziewczynie, wszelkimi sposobami próbuje ją odzyskać. Gdy Tina daje mu do zrozumienia, że to koniec ich związku, staje się agresywny. Kostek jest załamany postępowaniem Zuzy - urządza córce awanturę. Edyta zabiera dziewczynę do siebie. Zuza postanawia zażyć pigułki, które dostała od Kseni. Dąbrowski i Chowański składają Marcie propozycję wspólnego spędzenia weekendu.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 108

Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu. Zosia i Janek odwiedzają Kacpra. Dziewczyna próbuje wzbudzić w nim zazdrość. W rodzinie wybucha kłótnia o to, jaki film obejrzeć. Natalia przez przypadek słyszy, że Bolo zachwala jej wygląd. Czuje się niezręcznie, gdy zostaje z kolegą syna sam na sam. Ludwik próbuje zrobić wiatrak dla Kacpra. Natalia mu przeszkadza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz