Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

19 Grudnia 2013

Co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach?

12 mężczyzn z kalendarza

TVP 1, 22:25, Wożąc panią Daisy, komediodramat

72-letnia Daisy jest bogatą, zrzędliwą Żydówką. Od dawna sprawia kłopoty najbliższym. Nie znajduje wspólnego języka z synem, Boolie`m, który mimo ciągłych scysji nie zrywa kontaktów z matką. Kupuje jej samochód i kategorycznie nalega, aby zgodziła się na zatrudnienie kierowcy, Murzyna Hoke`a Colburna. Początkowa niechęć do czarnego mężczyzny z czasem przeradza się w szczerą przyjaźń. Przez wiele lat łączy ich specyficzna więź. Kiedy syn oddaje matkę do domu opieki, jedynym bliskim towarzyszem starszej pani jest właśnie Hoke.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1032

Alek pakuje się przed wyjazdem do Berlina. Mówi, że w trakcie jego nieobecności Iwona będzie mogła bez ograniczeń spotykać się ze Świderskim. Dziewczyna jest oburzona jego insynuacjami. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Tina i Dawid zbliżają się do siebie. Chłopak wyznaje, że nie może zapomnieć o ich pocałunku. W trakcie wspólnego gotowania zaczynają się całować. W tym momencie Patrycja wraca do domu. Stefan, Waleria i pracownicy klubu fitness jednoczą siły, by pomóc Kasi w walce o utrzymanie lokalu. Jaworski nadal uprzykrza Górce życie.

TVP 2, 20:40, Taxi IV, komedia sensacyjna

W marsylskim areszcie przebywa poszukiwany w całej Europie belgijski kryminalista. Ma być przewieziony do więzienia w Kongo. Tymczasem naiwny policjant Emilien puszcza wolno przestępcę, który podaje się za niższego rangą urzędnika belgijskiej ambasady. Funkcjonariusz przypłaca błąd zwolnieniem z pracy. Jednak z pomocą przychodzi mu przyjaciel, właściciel tuningowanej taksówki, Daniel. Zawozi bandytę pod wskazany adres i wyjawia Emilienowi miejsce pobytu Belga. Przyjaciele z pomocą szwedzkiej policjantki trafiają na trop mafiosów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
(Ocena: 5)
2013-12-19 10:28:45

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

12 mężczyzn z kalendarza - mega sympatyczny film :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1