Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

18 Grudnia 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

 Zakonnica w przebraniu

TVP 1, 20:25, Góra Dantego, film katastroficzny

Góra Dantego to miasteczko leżące u stóp uśpionego od lat wulkanu. Mieszkańcy do tego stopnia zapomnieli o zagrożeniu ze strony krateru, że ten region uznano za jedno z najpopularniejszych miejsc przeprowadzek w USA. Miejscowością kieruje pani burmistrz Rachel Wando. Wkrótce ma podpisać bardzo korzystny dla miasta kontrakt. Najpierw jednak trzeba wydać ekspertyzę. Wulkanolog Harry Dalton orientuje się, że rzekomo wygasły wulkan w każdej chwili grozi wybuchem. Dodatkowe badania tego nie potwierdzają, ale sytuacja szybko się zmienia.

 

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1031

Natalia robi Irkowi wymówki w związku ze słabymi ocenami. Chłopak okłamuje ją, że idzie do biblioteki, tymczasem spędza popołudnie w towarzystwie Liliany. Zwoleńska odkrywa prawdę. W szpitalu Pyrkowie oczekują na wybudzenie Teresy ze śpiączki. Juliusz i Zbyszko muszą podjąć decyzję, po czyjej stronie się opowiedzą - po stronie Władka, szefa i przyjaciela, czy Wareckiego, który ich szantażuje i zmusza do skompromitowania Cieślaka.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 542

Wiktoria wciąż ma problemy psychiczne. Unika sali operacyjnej, co niepokoi Sambora oraz Trettera. W szpitalu pojawia się Leszek, naukowiec, który interesuje się badaniami nad nowym lekiem. Mężczyzna szuka doktor Consalidy. Zdradza lekarce, że pracował nad substancją identyczną jak ta, którą wynalazł Falkowicz. Agata niepokoi się o jednego z pacjentów instytutu, Olafa. Chłopak nie przychodzi na badania kontrolne, a jego stan nagle się pogarsza. W końcu chory trafia na oddział, a Woźnicka kolejny raz walczy o jego życie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz