Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

17 Grudnia 2013

Dzisiaj sporo thrillerów!

Niebiańska plaża

TVP 1, 20:25, Przebudzenie, thriller

Młody milioner Clayton Beresford spotyka się z Samanthą Lockwood, ale boi się powiedzieć o związku matce, Lilith. Cierpi na chorobę serca i czeka na przeszczep. Do transplantacji przygotowuje go przyjaciel, doktor Jack Harper. Wkrótce Clay bierze ślub z Samanthą. Po ceremonii dowiadują się, że znaleziono dawcę. Nowożeńcy natychmiast jadą do kliniki. Na miejscu Harper wraz z zespołem przystępują do operacji. Po przyjęciu narkozy Clay stwierdza, że wciąż słyszy głosy otaczających go ludzi. Dociera do niego, że uknuto spisek na jego życie.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1030

Fryderyk nie może znieść cierpienia chorej Teresy. Prosi Marię i Marka, by zabrali dzieci i nie przychodzili do szpitala. Kasia odkrywa, że firma Anity złożyła wspólnocie konkurencyjną ofertę na wynajem lokalu na klub fitness. Górka postanawia walczyć o klub, urządza z pracownikami naradę wojenną. Majka zrywa znajomość z Bartkiem. Wściekły z zazdrości o Dawida i Ricka Kuba urządza awanturę na planie teledysku Tiny.

TVP 2, 20:45, M jak Miłość, odc. 1026

Ala kupuje lokal obok bistro Za Rogiem, planuje otworzenie sklepu z artykułami dekoracyjnymi. Paweł bierze kilka dni urlopu, wyjeżdża na wieś, na biwak nad stawem. Mała Basia postanawia zrobić Zduńskiemu psikusa. Eryka decyduje się na powrót do USA. Dzień przed wylotem wybiera się nad rzekę, żeby popływać. Nagle zaczyna się topić. Marcin wraca do domu w Grabinie, gdzie czeka na niego Kasia. Dowiaduje się o wypadku matki.

TVN, 20:15, Na Wspólnej, odc. 1841

Igor postanawia zamieszkać z Julką w mieszkaniu Magdy. Uważa, że tu córeczka poczuje się bezpiecznie. Iza i Zdybicka muszą pilnie przygotować ofertę do przetargu. Tymczasem Jerzy, który miał się zająć Klementynką, nie wraca ze spotkania autorskiego. Okazuje się, że Dudek miał awarię samochodu i miło spędza czas w pięknym wiejskim domu. Bogdan zaprasza Jolę do opery. Borkowska z przyjemnością przyjmuje propozycję. Jarek podsłuchuje rozmowę Joli i Bogdana. Z rosnącym wzburzeniem słucha wyznań Borkowskiej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz