Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

16 Grudnia 2013

Streszczenia Twoich ulubionych seriali.

na wspólnej

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1029

Zastraszona przez Ksenię Zuza mówi rodzicom, że zmyśliła historię o gwałcie. Wycofuje też zeznania na policji. Kostek jest rozczarowany postępowaniem córki, daje jej to odczuć. Marek rozpoczyna pracę w firmie informatycznej ESC. Okazuje się, że prezes firmy, Nina Elsner, to była narzeczona Złotego. Stan Teresy pogarsza się. Magda dowiaduje się, że Tomek został aresztowany za kradzież i handel narkotykami z policyjnego magazynu. Irek jest coraz bardziej zafascynowany Lilianą. Natalia nie potrafi ukryć zazdrości.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1025

Kasia sprzecza się z Marcinem. Chodakowski wpada w panikę na każdą wzmiankę o ślubie. Dziewczyna wychodzi z domu. Krystian cały czas obserwuje Kasię. Gdy zostaje sama, rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa zdjęcie Małgosi w tablecie kuzyna. Agnieszka informuje Tomka, że Paulina jest głównym świadkiem w sprawie przeciwko mafii. Dochodzi do tragedii - auto Pauliny wylatuje w powietrze. Anna robi Uli wymówki w związku z nadużyciem alkoholu. Dziewczyna nie widzi niczego niewłaściwego w wypiciu kilku drinków.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1840

Nadchodzi dzień pogrzebu Magdy. Jej rodzice proponują Igorowi, by Julka z nimi zamieszkała. Maks sprawdza dokumentację przetargu w urzędzie w Poręcie. Tymczasem Iza spotyka się ze Zdybicką, by omówić umowę o współpracę ich firm. Maks pojawia się nieoczekiwanie w chwili, gdy Brzozowska zamierza podpisać dokument. Zabrania mamie podpisania umowy. Borkowska obiecuje Jarkowi przyjść na jego pierwszy koncert. Po wywiadówce nauczycielka idzie na kawę z Bogdanem. Jarek dowiaduje się, że tata spędził kolejny wieczór z jego wychowawczynią.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz