Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

13 Grudnia 2013

Spędź piątkowy wieczór w towarzystwie serialowych i filmowych bohaterów!

saga zmierzch

TVP 1, 21:35, Pearl Harbor, dramat wojenny

Styczeń 1941. Amerykanie oglądają wojnę tylko w kronikach filmowych. Rafe i Danny, od dzieciństwa zafascynowani samolotami, służą jako piloci w amerykańskiej armii. Rafe nawiązuje romans z pielęgniarką, Evelyn. Wkrótce opuszcza ją. Wstępuje do elitarnego Orlego Szwadronu, by razem z innymi ochotnikami wziąć udział w powietrznej bitwie o Anglię. Podczas akcji jego samolot zostaje zestrzelony, a on sam uznany za zmarłego. Zrozpaczona dziewczyna znajduje pocieszenie u boku Danny`ego. Oboje zostają przeniesieni do bazy w Pearl Harbor na Hawajach.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1028

Jeleniowie cieszą się, że gwałciciele trafili do więzienia. Ludmiła odkrywa, że Kostek na własną rękę planował zemstę na mężczyznach, a Edyta była wtajemniczona w sprawę. Kostek spędza popołudnie w towarzystwie Edyty. Ksenia nachodzi Zuzę. Robert próbuje wytłumaczyć Marcie, dlaczego bez jej wiedzy starał się o kredyt na wydawnictwo. Rozmowa przeradza się w sprzeczkę. Walawska mdleje w pracy. Dąbrowski otacza ją opieką. Budzi to zazdrość Chowańskiego. Jaworski informuje Kasię o podwyżce czynszu za wynajem lokalu na klub fitness.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 105

Boscy spędzają wakacje w Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Później zwiedzają centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii odpoczynek. Rodzice marzą o emeryturze nad morzem i śmieją się z dzieci, które wtedy będą zakopane w pieluchach i kredytach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-13 08:49:01

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

"Najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem."?! chyba poród, a nie poczęcie, debile! skoro ona jest w ciąży to poczęcie już było! kto to pisał, 10-latek?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-14 18:03:29

AHHAH DOKLADNIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1