Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

12 Grudnia 2013

Sprawdź, co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach!

ekstremalne randki

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1027

Kostek ma dość opieszałości policji. Postanawia wymierzyć sprawiedliwość gwałcicielom. Po nocy spędzonej z Robertem Marta nie jest pewna, jak powinna postąpić. Mężczyzna zapewnia Walawską, że ją kocha i zrobi wszystko, by naprawić swoje błędy. Maria radzi przyjaciółce, by zastanowiła się nad daniem mężowi szansy. Tuż przed rozprawą rozwodową Marta odbiera telefon, który rozwiewa jej wątpliwości. W obecności Beaty i Zbyszka Władek chwali raport Juliusza. Gdy mężczyzna wyjmuje szampana, Cieślak udziela mu reprymendy.

TVP 2, 20:40, Ekstremalne randki, komedia romantyczna

Dwudziestoparolatkowie - Lindsay, Troy i Daniel, marzą o karierze i miłości. Są przekonani, że nic tak nie zbliża dwojga ludzi, jak ekstremalne sytuacje, powodujące silne przeżycia. Daniel i Lindsay postanawiają pomóc Troyowi w zdobyciu Amy. Obmyślają plan randki, podczas której para ma zostać porwana. Wykonanie zadania powierzają dwóm malarzom. Wkrótce dowiadują się, że poczciwie wyglądający mężczyźni to kryminaliści. O tym, jak są niebezpieczni, informuje Daniela i Lindsay policja prowadząca śledztwo w sprawie porwania.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1839

Okazuje się, że Ada została pobita przez męża. Weronika oświadcza szwagrowi, że nie pozwoli, by znęcał się nad żoną. Arek reaguje agresywnie. Sergiusz zrywa współpracę z Romanem. Zaskoczony Hoffer wszczyna awanturę. Przyparty do muru Sergiusz wyjawia mu, że tajemnicze zioło to marihuana. Roman uświadamia sobie, że handlował narkotykami. Zarząd wydawnictwa, w którym pracuje Kinga, podejmuje decyzję o współpracy z firmą Smolnego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz