Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

11 Grudnia 2013

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!

miłość na wybiegu

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1026

Pod wpływem namów matki Marta decyduje spotkać się z Robertem. Mężczyzna przeprasza ją za zdradę, wyznaje miłość, prosi o jeszcze jedną szansę. Majka nie odstępuje Bartka, towarzyszy chłopakowi w pracy. W poszukiwaniu siostry Kalina przychodzi do Górków. Informuje ich, że Majka uciekła z domu, na jaw wychodzą kłamstwa dziewczyny. Magda przyznaje się Krzysztofowi, że Tomek zasypuje ją SMS-ami. Mimo sprzeciwu partnera postanawia spotkać się z byłym chłopakiem. Podczas spotkania z Tomkiem Magda trafia w środek akcji policyjnej.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 541

Wiktoria spotyka w windzie Tadeusza, zgadza się porozmawiać z nim na osobności. Adam wzywa policję, szuka przyjaciółki w szpitalu. Do Leśnej Góry trafia patomorfolog Kinga, tym razem jako pacjentka. Okazuje się, że próbowała popełnić samobójstwo. Przemek z Zuzą zaglądają do szpitala. Zapała zaprasza dziewczynę do pokoju w hotelu. Gdy Przemek spędza namiętne chwile z Zuzą, do drzwi puka Ola. Krystyna pojawia się w gabinecie Hany. Kobieta szykuje się do terapii. Doktor Goldberg żąda, by partner pacjentki wykonał badanie płodności.

TVP 2, 21:45, Miłość na wybiegu, komedia romantyczna

Młoda dziewczyna, Julia, odnosi sukces jako modelka i zakochuje się w fotografie. Na jej nieszczęście, mężczyzną zainteresowana jest szefowa agencji modelek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz