Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

10 Grudnia 2013

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

m jak miłość

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1025

Marek wspiera załamanego chorobą żony Fryderyka. Spotyka się także z Sebastianem, który namawia go, by złożył aplikację na stanowisko programisty w firmie ECS. Anita odwiedza Kasię. Przeprasza koleżankę za sposób, w jaki się rozstały, gdy odchodziła z pracy. Ma dla Górki zaskakującą propozycję. Gdy Kasia ją odrzuca, Anita knuje przeciwko niej intrygę. Jeleniowie dostarczają na policję bieliznę Zuzy. Mają nadzieję, że materiał dowodowy przyspieszy działania śledczych. Radek i Jacek dowiadują się, że Zuzanna była na komisariacie.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1024

Paweł nadal spotyka się z Alą. Zaprasza dziewczynę do sypialni. Lubiński chce złożyć w kancelarii skargę na Piotrka. Kinga prosi, by z tego zrezygnował. Robert oczekuje, że dziewczyna spędzi z nim noc. Zduńska opowiada Pawłowi o swoich problemach. Brat namawia Piotrka, by wybaczył żonie. Prawnik decyduje się wrócić do domu. Na Deszczowej zauważa Kingę z Robertem. Andrzej robi żonie niespodziankę - organizuje wycieczkę na motorze do Grabiny. Eryka chce wyjechać z Polski. Janka zastanawia się nad pracą dla Marka.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1837

Magda umiera w wyniku odniesionych obrażeń. Igor musi o tym powiedzieć córeczce. Jarek przynosi polonistce do oceny utwór miłosny, który napisał. Chce zrobić wrażenie na nauczycielce. Pani Jola chwali jego tekst, lecz jednocześnie przypomina o wywiadówce. Iza zastanawia się, czy podjąć współpracę ze Zdybicką. Uważa, że konsorcjum z byłym wrogiem stwarza jedyną szansę na przetrwanie Bud-Maksu. Michał stanowczo jej to odradza, twierdząc, że Zdybicka jest oszustką. Grozi odejściem z firmy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz