Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

06 Grudnia 2013

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się tym razem u rodziny Boskich!

rodzinka.pl

TVP 1, 21:35, Park jurajski III, film sensacyjny

Wyspa Sorna, na której rozgrywa się akcja, jest pozostałością po ośrodku badawczym milionera Hammonda, który dzięki eksperymentom genetycznym przywrócił do życia dinozaury. Bogate małżeństwo spędza na wyspie urlop. Nagle ich syn znika. Zdesperowani organizują grupę poszukiwawczą, na czele której staje doktor Alan Grant. Uczony, nie znając prawdziwego celu wyprawy, przybywa na wyspę. Tu czekają na niego kłopoty.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1023

Waleria jest zaniepokojona bliskim kontaktem Bartka z Majką. Chłopak zapewnia matkę, że to tylko koleżanka. Kalina żąda, by zostawił jej siostrę w spokoju. Majka zwierza się Bartkowi, że pokłóciła się z siostrą, prosi, by pozwolił jej u siebie przenocować. Świderski zaprasza Iwonę do teatru. Dziewczyna mówi mu, że ma męża. Okazuje się, że lekarz nie zdawał sobie z tego sprawy. Alek urządza żonie scenę zazdrości. Magda spotyka Tomka. Podejrzewa, że ją śledzi. Marek, Wojtek i Staś robią Marii niespodziankę.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 129

Wigilia u Boskich. Kacper nie daje się przechytrzyć Kubie. Tomek zmaga się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie sprawiają rodzinie niespodziankę - sylwestrowy wyjazd do Zakopanego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz