Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

05 Grudnia 2013

Komedia, film romantyczny, czy ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?

broken flowers

TVP 1, 22:25, Broken Flowers, komediodramat

50-letni Don Johnston nie myśli o rodzinnej stabilizacji. Jego egocentryzm sprawia, że odchodzi od niego kolejna dziewczyna. Tymczasem mężczyzna otrzymuje niepodpisany list, w którym była kochanka informuje go, że jest ojcem 19-letniego chłopca. Don postanawia poznać prawdę, a jedynym sposobem na to może być spotkanie z dziewczynami sprzed dwudziestu lat. Don odnajduje cztery potencjalnie autorki listu - Laurę, Penny, Dorę oraz Carmen, i rusza w drogę. Nie zawsze jest mile widzianym gościem, ponadto żadna z kobiet nie potwierdza jego podejrzeń.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1022

Dramat Zuzy zbliża do siebie Edytę i Kostka. Jeleń wyznaje byłej żonie, że planuje zemstę na gwałcicielach. Ludmiła jest zazdrosna o męża. Dąbrowski proponuje Marcie wyjazd do Hamburga. Do Marty przychodzi pismo z sądu z terminem rozprawy rozwodowej. Tina prosi Patrycję, by ze względu na zazdrosnego Kubę ograniczyła jej kontakty z Rickiem. Ten informuje Pati, że zamierza wyreżyserować wideoklip młodej wokalistki. Tina boi się, że Kuba tego nie zaakceptuje. Dawid pociesza dziewczynę.

TVP 2, 20:40, American Pie: Wesele, komedia

Jim i Michelle chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Podczas przygotowań napotykają mnóstwo trudności - Michelle ma problem z dobraniem sukni ślubnej, Jim w ekspresowym tempie musi nauczyć się tańczyć, kwiaty, którymi zostanie przybrany kościół, okazują się nieświeże. Przyjaciele, na których pomoc liczyła młoda para, zamiast brać udział w przygotowaniach do ceremonii planują dowcipy na wieczór kawalerski. Narzeczeni postanawiają sami zająć się organizowaniem uroczystości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz