Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

04 Grudnia 2013

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

na wspólnej

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1834

Koleżanka Ani wyznaje Zimińskiej, że Anka zbierała pieniądze na zabieg usunięcia ciąży. Danka i Morawska dowiadują się od Bartka, że dziewczyna pojechała do gabinetu lekarskiego. Danka usiłuje odnaleźć Anię. Bogdan nie chce od nauczycielki Jarka zapłaty za uszkodzone auto. Borkowska w ramach przeprosin zaprasza Bogdana do kawiarni. Jarek jest wzburzony spotkaniem ojca z nauczycielką. Magda wyznaje Zuzie, że nie jest pewna uczuć do Kazika. Sądzi, że woli towarzystwo Igora. Wkrótce Nowak wyznaje Magdzie, że jest miłością jego życia.

TVN, 21:30, Nieuchwytny, film sensacyjny

Mieszkańcy Los Angeles są wstrząśnięci serią morderstw o charakterze rytualnym. Policja jest bezsilna, śledztwo wciąż tkwi w martwym punkcie. Detektyw Jack Cole, policjant o mrocznej przeszłości, który pracował dla rządu w krajach Trzeciego Świata, staje przed kolejnym wyzwaniem - będzie musiał schwytać zabójcę. Kryjący się za tajemniczymi zbrodniami spisek okazuje się jednak groźniejszy, niż mógł przypuszczać. Jego partnerem zostaje policjant z wydziału zabójstw Jim Campbell. Obaj mają odmienne charaktery.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1794

Sabina budzi się skrępowana w opuszczonym domu. Nie wie, co się z nią dzieje. Uśmiechnięta i zadowolona z siebie Agata zdradza jej motywy działania. Do Sabiny dociera, że padła ofiarą intrygi. Makowska jest zazdrosna o sympatię Seweryna z sanatorium. Nie zamierza stać na jego drodze do szczęścia i rezygnuje. Szymon czuje, że Marysia się od niego oddala. Zdaje sobie sprawę, że ona nigdy nie zapomni o Pawle, z którym ma dziecko, i o Hubercie, który tyle dla niej znaczył. Majka przyznaje, że nie widzi przyszłości dla nich, ale z innego powodu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz