Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

04 Grudnia 2013

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

na wspólnej

TVP 1, 20:25, Rambo III, film sensacyjny

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1021

Waleria i Stefan boją się, że Bartek przegrał wszystkie pieniądze. Tymczasem chłopak wraca nad ranem z dużą wygraną. Upokorzony i zraniony przez Asię poprzysięga sobie, że nigdy się nie zakocha. Wkrótce Majka go odwiedza. Maria zauważa odleżyny na ciele Teresy. Żąda od Świderskiego wyjaśnień, jak mogło dojść do takiego zaniedbania. Irek i Natalia rozpoczynają lekcje salsy w szkole Eryka. Poznają tam atrakcyjną Kubankę, Lilianę, która ma być partnerką Irka. Chłopak jest pod wrażeniem urody tancerki.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 540

Adam opiekuje się poparzoną kwasem Wiktorią. Okazuje się, że dziewczyna nie widziała twarzy napastnika. Policja przesłuchuje podejrzanych. Kinga nie potrafi wytłumaczyć, w jaki sposób z laboratorium zniknął pojemnik z kwasem. Tadeusz, ojciec tancerki, której doktor Consalida amputowała część stopy, nie ukrywa niechęci do lekarki. Przed szpitalem dochodzi do kolejnego wypadku. Gdy Wiktoria idzie do pracy, o mało nie potrąca jej samochód. Za kierownicą siedzi Zygmunt, pacjent, który był w Leśnej Górze podczas ataku na doktor Consalidę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz