Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

03 Grudnia 2013

Co nowego wydarzy się w życiu Marysi z `Pierwszej miłości`? Zajrzyj do naszego przewodnika!

pierwsza miłość

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1020

Dąbrowski prosi Martę o pomoc w przygotowaniu oświadczenia dla akcjonariuszy. Kobieta zaprasza go do siebie. Niespodziewanie w mieszkaniu zjawia się Robert. W dzień ślubu Waleria daje synowi kopertę z obiecanymi pieniędzmi na remont. Asia zrywa zaręczyny. Załamany Bartek idzie do kasyna. Patrycja przekazuje Hubertowi propozycję wytwórni. Pyrka miałby skomponować piosenki dla Tiny. Perspektywa współpracy Huberta z jego byłą dziewczyną nie podoba się Klarze.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1022

Ala wraca z Kanady. Sprzecza się z siostrą. Zarzuca Oldze, że jest nieodpowiedzialna, zapowiada, że nigdy nie zostawi Basi pod jej opieką. Kinga przyjeżdża do ośrodka, w którym odbywa się wyjazd integracyjny. Lubiński nachodzi dziewczynę w pokoju, wyznaje, że jest w niej zakochany. Piotrek zauważa adresowany do żony e-mail od Roberta. Marek otwiera w Lipnicy nowy sklep, a Lucjan proponuje, by zatrudnił Jankę. Młody Mostowiak odwiedza Annę w Warszawie. Wyznaje Gruszyńskiej, że w przyszłości chciałby się ożenić z Ewą.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1833

Matka Ani zawiadamia Zimińskich, że córka uciekła z domu. Danka pomaga jej szukać dziewczyny. Morawska uświadamia sobie, jak mało wie o Ani. Maks znalazł ofertę przetargu na budowę ośrodka sportowego w gminie Poręt. Uważa, że to znakomita inwestycja dla Bud-Maksu. Iza jest sceptyczna, ale zgadza się na propozycję Michała, by złożyć częściową ofertę. W Poręcie Michał i Maks spotykają Zdybicką. Igor usiłuje namówić Magdę na wspólny urlop z córeczką. Żebrowska odmawia. Kazik zamierza kupić trzypokojowe mieszkanie. Magda się nie zgadza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz