Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

02 Grudnia 2013

Co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach? Zajrzyj do naszego przewodnika!

na wspólnej

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1019

Zuza niechętnie zgadza się na wizytę u psychologa. W trakcie sesji otwiera się przed terapeutką. Kostek i Edyta uważają, że do nieszczęścia doszło przez ich zaniedbania i kłótnie. Jeleń postanawia na własną rękę wymierzyć gwałcicielom sprawiedliwość. Dąbrowski zaprasza Martę i Urszulę na obiad. Korzeniak zostaje wezwana na plan filmowy, szybko ich opuszcza. Gdy Mikołaj zostaje sam na sam z Martą, proponuje przejście na ty. Bartek jest podekscytowany ślubem z Asią.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1021

Mirka postanawia sprzedać mieszkanie i razem z Kingą otworzyć bar mleczny. Gdy odkrywa, że przyjaciółka znalazła pracę, ale trzymała to w tajemnicy, wybucha wściekłością. Irek proponuje, by Kwiatkowska kupiła razem z nim zakład kamieniarski. Piotrek zauważa, że Lubiński interesuje się Kingą. Robert pisze do Zduńskiej list z wyznaniem miłości. Marta odbiera telefon do Budzyńskiego, odkrywa, że Łukasz nadal planuje zakup motoru. Wojciechowska robi mężowi wymówki. Budzyński kolejny raz postanawia okłamać ukochaną.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1832

Zuza i Kamil spędzają z małą Ulą radosny dzień. Niestety, dziewczynka musi wrócić do domu dziecka. Zuza stara się przekonać Ulę, że wraz z mężem będą ją codziennie odwiedzać, aż do dnia, kiedy z nimi zamieszka. Roman planuje rozwinięcie produkcji ciastek z ziołami Sergiusza na szeroką skalę. Przestraszony Sergiusz próbuje oponować. Mimo to Roman proponuje Ziębom współudział. Danka nie zamierza dostosować się do zaleceń dyrektora. Oświadcza, że wraca do pracy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Jane Austen
(Ocena: 5)
2013-12-03 13:34:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

www.jane-austen.cba.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1