Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

29 Listopada 2013

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!

listy do M.

TVP 1, 21:35, Zaginiony świat: Park Jurajski, film sensacyjny

Sześć lat po tragicznych wypadkach, które miały miejsce w rezerwacie wskrzeszonych dinozaurów, okazuje się, że gady nie wyginęły. Fundator parku jurajskiego, John Hammond, traci wszystko, ale gdy dowiaduje się o istnieniu dinozaurów, wysyła parę naukowców, Iana Malcoma i Sarę Harding, by je zbadali. Jego chciwy bratanek, Peter Ludlow, przejmuje firmę i postanawia schwytać kilka prehistorycznych gadów i umieścić w zoo. Mimo ostrzeżeń Ludlow realizuje plan.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1018

Zapłakana Tina przychodzi do Huberta i Klary. Okazuje się, że pokłóciła się z Kubą, który zabronił jej udziału w chińskim projekcie Patrycji i Ricka. Hubert postanawia porozmawiać z przyjacielem. Dzięki wsparciu i opanowaniu Marty Dąbrowskiemu udaje się pokonać stres, a jego wystąpienie przed zarządem ATB kończy się sukcesem. Mikołaj dziękuje Walawskiej za pomoc. Krzysztof przygotowuje romantyczną kolację dla Magdy, która wraca z Włoch. Jego plany krzyżuje wizyta Oli i Zofii.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 127

Kacper przeżywa trudny okres. Nie radzi sobie z emocjami, gubi prace domowe, ma słabe stopnie. Jedyne, co poprawia mu samopoczucie, to wielka porcja makaronu. Ludwik bywa naiwny. Myśli, że znalazł kompanów do chodzenia na ryby, nie zauważa nieprzyzwoitych fragmentów radiowego przeboju. Ale gdy sprawy dotyczą synów, umie trafnie przewidzieć zachowanie pozbawionych kontroli nastolatków. Janina próbuje zdobyć wiedzę na temat komunikowania się przez telefony komórkowe.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-29 11:37:33

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

LISTY DO M !! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1