Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

28 Listopada 2013

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

hotel 52

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1017

Zuzę przeraża perspektywa procedury okazania na policji i składania kolejnych zeznań. W komisariacie śledczy przesłuchują Ksenię, która potwierdza wersję Radka i Jacka. Okazuje się, że adwokat podejrzanych dostarczył zwolnienia lekarskie, więc okazania nie będzie. Gdy Kostek spotyka mężczyzn przed komendą, rzuca się na nich z pięściami. Tomala przekazuje Sabinie skradziony przez wspólnika aparat do mikrodermabrazji. Proponuje spacer. Kordian nie potrafi ukryć zazdrości. Patrycja prosi Huberta, by pomógł jej namówić Tinę na powrót do wytwórni.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1831

Ula dzwoni do Zuzy. Dziewczynka oznajmia, że prosto ze szpitala chce pojechać do domu Hofferów. Zuza jest bardzo wzruszona. Roman przyjeżdża do Krówek. Zastaje w domu Sergiusza, który piecze sobie ciasteczka. Zirytowany Hoffer wyprasza chłopaka. Sergiusz wyznaje, że razem z ciocią Leokadią wypiekali specjalne ciasteczka z ziołem, które sam wyhodował.

TVN, 22:30, Sztos, film sensacyjny

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni `Synek` wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, `Gruchę`. Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz