Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

27 Listopada 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

dziewczyna z alabamy

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1016

Maria i Fryderyk cieszą się, że Teresa dochodzi do siebie. Pyrka zwierza się Walawskiej, że na chwilę straciła nadzieję. Tymczasem stan Struzikowej nagle się pogarsza. Agnieszka rozpoczyna pracę w salonie Sabiny. Bez wiedzy szefowej zaczyna prowadzić nielegalną działalność. Tomala wychodzi z aresztu. Kordian oskarża go o włamanie do salonu fryzjerskiego. Sabina dowiaduje się od Karoliny, że Hania idzie do prywatnego gimnazjum. Kajtek chce iść tam, gdzie będzie uczęszczać jego sympatia. Rick kontaktuje się z Patrycją.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 539

Hana wybiera się z Piotrem na romantyczny wyjazd. Wypadek w hotelu psuje im zabawę. Jeden z gości doznaje urazu podczas miłosnych igraszek. Adam nie znajduje odwagi, by przejrzeć dokumenty z USC. Wiktoria robi to za niego. Pogotowie przywozi do szpitala ofiary wypadku samochodowego: Tadeusza i jego córkę Nataszę, uczennicę szkoły baletowej. Dziewczyna ma zmiażdżoną stopę. Wiktoria obiecuje, że zrobi wszystko, by Natasza nie została kaleką. Niestety, część stopy trzeba amputować. Pod koniec dnia ktoś atakuje Wiktorię - oblewa ją kwasem.

TVP 2, 21:45, Dziewczyna z Alabamy, komedia romantyczna

Melanie Carmichael jest utalentowaną nowojorską projektantką mody. Życie układa się jej jak w bajce, a do pełnego szczęścia brakuje tylko wystawnego ślubu. Wygląda jednak na to, że i ten cel zostanie osiągnięty, bo o rękę Melanie stara się młody, bogaty, świetnie zapowiadający się polityk, Andrew Hennings. Jest tylko jeden problem. Melanie wyjeżdżając z Alabamy, zostawiła tam męża - ukochanego z czasów szkolnych. Nim więc poślubi księcia z Nowego Jorku, będzie musiała wrócić do miasteczka Pigeon Creek i uzyskać rozwód.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz