Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

26 Listopada 2013

Sprawdź, co nowego w `Pierwszej miłości` i innych serialach!

pierwsza miłość

TVP 1, 22:05, Sto stóp, horror

Marnie Watson wychodzi na zwolnienie warunkowe po siedmiu latach spędzonych w więzieniu. Kobieta została skazana za zabicie w obronie własnej męża, policjanta Mike`a. Teraz może spędzić ostatnie pół roku kary w domu w nowojorskim Brooklynie. Bransoletka, którą założono jej na nogę, uniemożliwia oddalenie się od mieszkania. Na złamanie warunków zwolnienia czyha obserwujący Marnie policjant, były partner męża, Shanks. Tymczasem w domu kobiety pojawia się duch Mike`a. Zjawa szykuje zemstę na zabójczyni.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1015

Kostek i Edyta otaczają Zuzę opieką. Jeleń postanawia zemścić się na mężczyznach, którzy skrzywdzili córkę. Zdobywa od Kseni adres restauracji Jacka i Radka. Obserwuje ich z ukrycia. Lekarzom udaje się wybudzić Teresę ze śpiączki. Świderski na osobności mówi Marii, że Struzikowa ma niedowład połowiczny i zaburzenia mowy. Czeka ją długa rehabilitacja. Możliwe, że Teresa nie odzyska całkowitej sprawności. Juliusz próbuje zbliżyć się do Władka. Okazuje się, że jest w zmowie ze Zbyszkiem i że obaj działają na polecenie Wareckiego.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1020

Paweł niepokoi się o zdrowie Magdy. Zmusza przyjaciółkę, by zrobiła badania. Po zrobieniu EKG lekarz daje jej skierowanie do szpitala. Kinga spotyka się z Mikiem. Przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy wyjazd. Lubiński wciąż próbuje zdobyć jej uczucie. Nęka Zduńską e-mailami, SMS-ami, zakrada się do ogrodu i zostawia narysowany przez siebie portret. Monika przyłapuje Wernera na flirtowaniu z Martą. Robi ukochanemu awanturę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz