Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

25 Listopada 2013

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!

lekarze

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1014

Ludmiła namawia Zuzę, by powiedziała Kostkowi, kim byli mężczyźni, którzy ją skrzywdzili. Dziewczyna się wstydzi. Boi się reakcji ojca. Gdy w końcu próbuje opowiedzieć Kostkowi o wydarzeniach sprzed kilku tygodni, ten urządza jej awanturę. Teresa na chwilę otwiera oczy, ściska rękę Fryderyka. Doktor Świderski mówi, że to dobry znak, radzi Pyrkom, by byli cierpliwi, gdyż proces wybudzania ze śpiączki może długo trwać. Daniel podejrzewa, że jest ojcem dziecka Justyny.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1019

Janka przyjeżdża z siostrą do kancelarii Wernera. Składa zeznania w sprawie wypadku nad zalewem. Paweł odzyskuje wolność. Dziewczyna okłamuje prokuratora. Mówi że broń, którą znaleziono przy zwłokach, należała do gwałciciela. W Grabinie Mateusz i Antek mają kłopoty. Idą na wagary. Wcześniej zostali przyłapani na próbie usunięcia nieobecności z dziennika. Chłopcy mają problemy z nauką. Marek i Ewa dowiadują się o wybrykach synów. Gdy Olga zaczyna pracę w kościele w Lipnicy, jej siostrzenica wymyka się opiekunce.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1828

Danka zostaje wezwana do dyrektora. Okazuje się, że mama Ani oskarża Zimińską o namawianie córki do aborcji. Roman wraz z kolegami ze studiów przyjeżdżają do Krówek. Mężczyźni zamierzają uporządkować posesję po cioci Leokadii. Studenci odkrywają w szklarni plantację marihuany. Zuza jest przerażona, ponieważ Ula znalazła się w szpitalu z powodu nagłego podwyższenia poziomu cukru. Hofferowie niezwłocznie przyjeżdżają do dziewczynki. Ta reaguje na nich obojętnością.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-25 12:16:39

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

piątek!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-25 06:53:33

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

piatkowy wieczór?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1